האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימוד אנגלית מדוברת

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימוד אנגלית מדוברת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימוד אנגלית מדוברת
 
כמה פעמים אנו נתקעים או מגמגמים במהלך ניהול שיחה בשפה האנגלית בשיחות עם חברים, בראיונות עבודה ואפילו סתם בשיחות חולין עם עוברי אורח בחו"ל? לימוד אנגלית מדוברת הוא הפתרון המושלם בשביל כל מי שלוקה בחוסר אוצר מילים ובעיקר מחוסר ביטחון הנובע מאי שימוש בשפה באופן קבוע. לימוד אנגלית מדוברת מתמקד בהעשרת לקסיקון השפה האנגלית אצל המשתתפים תוך פרק זמן קצר לנוכח חוסר ההתעכבויות על קריאת וכתיבת טקסטים בשפה האנגלית. באופן זה, הלימודים הרבה יותר מהנים, חווייתיים ותכליתיים. לימוד אנגלית מדוברת נותן מענה על כל ציפיותיהם של המעוניינים בשיפור האנגלית המדוברת שלהם ויקנה להם את הכלים והביטחון לצורך ניהולה של שיחה שוטפת באנגלית.
 
 
לימוד אנגלית מדוברת - קהל היעד
 
לימוד אנגלית מדוברת פונה לכל מי שנמצא או רוצה להיות בקשרים שוטפים עם דוברי אנגלית, לאלה שרוצים להשתתף בפורמים שונים שהחברים בהם דוברי אנגלית, למנהלי עסקים המקיימים פגישות בשפה האנגלית, למתקשים בשימוש בשפה במסגרת ראיונות עבודה, למטיילים המעוניינים לנסוע לטיול או למשלחות לימודים וצריכים לתקשר עם גורמים רבים כגון נהגי מוניות, עובדי מלון ותחנות רכבת, מוכרים במסעדות וכיוצא באלה. למעשה, לימוד אנגלית מדוברת פונה לכל אחד ששואף לדבר אנגלית רציפה ובעלת הגייה נכונה ומאפשר לו להגשים את מטרתו.
 
נושאי לימוד
 
פיתוח ביטחון אישי, גלישה באינטרנט באנגלית, מיומנויות הבנת הנשמע, קריאה וכתיבה בסיסיים, ביטויים נפוצים בשיחה, דפוסי תקשורת יעילים, דקדוק אנגלי, ניבים וביטויים ועוד.
 
מסלולי לימוד
 
במהלך לימוד קורס אנגלית מדוברת המשתתפים רוכשים לעצמם בסיס מסויים לפיתוח רמת שיח בעל פה בשפה האנגלית.
במהלך הקורס המשתתפים יתמודדו בסיטאוציות מחיי היום יום שלנו כך שבסוף הקורס יוכלו להתמודד עם מצבים בחיים האמיתיים בשפה האנגלית .
המשתתפים ישתתפו בסימולציות על מנת לתרגל את השיח בשפה האנגלית, במקביל יתבצע תרגול באמצעות אתרי אינטרנט, ערכות ספרי לימוד ועוד.
 
תנאי קבלה
 
ברוב המוסדות לא דורשים תנאי קבלה מקדימים אבל, בתחילת הלימודים התלמידים נדרשים לעבור מבחן ראשון שבודק את רמתם ובכך הוא עוזר למיין אותם בהתאם למסלולים הקיימים. ישנם מוסדות שמאפשרים להתקבל ללימודים גם אין להם רקע כלל בשפה האנגלית .

קורסים ולימודי תעודה באנגלית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים