האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי אנגלית למתחילים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי אנגלית למתחילים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי 
 
שליטה בשפה האנגלית כבר מזמן הפכה להיות קריטריון סף כמעט לכל מטרה בחיי היומיום. אנו משתמשים בשפה לצרכים שונים כגון גלישה באינטרנט, לניהול שיחות במדינות שונות בהם אנו מבקרים, לצורך התקדמות בעבודה לתפקידים מסוימים ואף לעיתים נזקקים לידיעת השפה לצורך לימודים בארץ ובחו"ל. לכן ידיעת השפה האנגלית, לפחות ברמה הבסיסית, עלולה להיות גורם משפיע בחיינו ומומלץ לשים על כך דגש ולשפר את השליטה בשפה.

כמובן שלמידה של שפה חדשה בכלל ואנגלית בפרט אינה משימה פשוטה, ולכן לרוב אין קורס אחד של לימודי אנגלית אלא הלימודים מתחלקים לרמות, כאשר הרמה הקלה ביותר היא לימודי אנגלית למתחילים, שם יקבלו התלמידים את הבסיס הראשוני לאנגלית: האותיות, אוצר מילים התחלתי ותרגול של מיומנות כתיבה וקריאה באנגלית.
 
על התלמיד לעבור קורס אנגלית למתחילים, לימוד אנגלית למתקדמים ולימוד אנגלית עסקית, ברגע שיסיים התלמיד את המסלולים הללו יוכל לשוחח ולהבין את השפה האנגלית, אך אין לו לנוח על זרי הדפנה מכיוון שרמת האנגלית תלויה בתרגול ולמידה של השפה תמיד, ולכן בשביל לשמור על רמת אנגלית טובה יש לקרוא ספרים ולראות סרטים וסדרות ללא תרגום.
 
 
לימודי אנגלית למתחילים
יש ביקוש גדול לעובדים ששולטים בשפה האנגלית | shutterstock
 


למי מיועד קורס אנגלית למתחילים?

לא לכולם קל לקלוט שפה שהם אינם שולטים בה ובכדי להגיע לרמת אנגלית מספקת מומלץ להשתתף בקורס אנגלית למתחילים המעניק ידע תשתיתי מעמיק ואיכותי בשפה האנגלית. קורס זה מיועד לכל מי שמתקשה בדיבור, בקריאה וכתיבה ורוצה לקבל את הידע הבסיסי הטוב והמתאים לקראת המשך קורסים מתקדמים באנגלית.


מה לומדים?
הקורסים השונים המציעים לימודי אנגלית למתחילים כוללים נושאי לימוד מגוונים, כגון:
 
  • היכרות עם אותיות השפה האנגלית
  • הגייה נכונה וצירוף נכון של אותיות לצורך הרכבת מילים ומשפטים
  • העשרת אוצר המילים
  • לימוד דקדוק באנגלית למתחילים
  • כתיבת טקסטים
  • מבטא
  • משמעויות שונות של מילים בשפה האנגלית
  • סלנגים
  • משפטים קבועים ושימושיים באנגלית לצרכים שונים
  • היכרות עם התרבות האמריקאית ועוד.

 
איפה לומדים
מכללות ובתי ספר ייעודיים ללימודי השפה האנגלית מקיימים לימודי אנגלית למתחילים בגלל שהבחינו בצורך של אנשים להתחיל ללמוד אנגלית ממשהו, לרמה שמתאימה למתחילים ומשם להשתלב בצורה טובה יותר בלימודי האנגלית.

לימודי אנגלית מתקימים בבתי ספר יעודים לאנגלית, במכללות ובאוניברסיטאות משמשת קבלת הפטור באנגלית כתנאי הכרחי לקבלת התואר האקדמי, לימוד אנגלית מתאים לכל הגילאים, מילדים בני שש ועד לאנשים מבוגרים, לכל אחד מתאימה הרמה שלו.

קורסים ולימודי תעודה באנגלית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים