האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי הילינג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הילינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי

הילינג זוהי שיטת טיפול ידועה מאוד מהרפואה המשלימה, שיטת הטיפול הזו נחשבת כרוחנית במיוחד כי היא עובדת על האנרגיות של המטפל והמטופל על ידי אנרגיות ההילר. אדם שעבר לימודי הילינג והוסמך כהילר, יכול לרפא מחלות, בעיות גופניות וכאבים, על ידי ניתוב האנרגיות ושימוש בשיטות ובטכניקות הנלמדות בקורס הילינג.
 
 
קורס הילינג
הקורס מתאימים לאנשים רוחניים שרוצים לעזור לאנשים אחרים | תמונה: shutterstock


ההילר חייב להאמין בשיטת הטיפול הזו בכל מעודו, הוא חייב לדעת את היסודות והטכניקות לטיפול בהילינג, ולשלוט בכלים הרוחניים הנלמדים בקורס כמו תחושה אנרגטית, חשיבה רוחנית, ראייה על-חושית, שדות אנרגטיים ועוד. ההילינג מתבססת על ההנחה שקיימת אנרגיית חיים שניתן לנתב ולשלוט בה באמצעות החושים, נשימה, אכילה ושתייה נכונים, על ידי אנרגיה זו ניתן לרפא מחלות ולהגיע לאיזון גופני ונפשי. 
 


למי מתאים ללמוד הילינג?

קורס הילינג מתאימים במיוחד לאנשים רוחניים שרוצים לעזור לאנשים אחרים באמצעות שיטת טיפול מקסימה, שעיקר עיסוקה הוא איזון אנרגיית החיים.
 
 

תנאי קבלה לקורס הילינג

לרוב מדובר בקורס הפונה לקהל הרחב ודורש 12 שנות לימוד,כמו כן ישנם מוסדות המבקשים לעבור ראיון קבלה על מנת לבחון את מידת ההתאמה שלכם להיות חלק מהתחום ולעסוק בו.
 
*תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים.
 

מה לומדים?
לימודי הילינג מורכב מלימודים תיאורטיים ומהתמחות מעשית, שלב ההתמחות חשוב מאוד מכיוון שהוא הצד הפרקטי. התלמידים מתנסים בטכניקות ובשיטות שונות המטפלות בשדה האנרגטי שבגוף המטופל, להילינג יש מספר מסלולי לימוד, ניתן לבחור בין לימוד הילינג רטרו, לימודים של הילינג באבני מרפא, הילינג יהודי (קבלי) ועוד.

במידה ותחליטו להמשיך ללמוד תוכלו לעשות זאת ע"י לימודי תחומים אשר ניתן לשלב אותם יחד עם ההילניג ולהציע למטופלים כלים נוספים. תוכלו לעשות זאת ע"י קורס מדיטציה, קורס אבחון דרך הלשון, קורס מדריכי שיטת פאולה או לימודי רייקי.
 

אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס הילינג אשר יסיימו בהצלחה יקבלו תעודת גמר המכשירה אותם לעסוק בתחום. ניתן להשתלב כשכירים בקליניקות , מרפאות לרפואה אלטרנטיבית ומכונים פרטיים שונים. אופציה נוספת היא ללכת לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטית. המצטיינים בלימודים יוכלו אף למצוא את עצמם משתלבים במוסדות לימוד בתפקידי הוראה והדרכה של המקצוע אותו למדו.
 

שכר בתחום
השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק שלכם בתחום. לרוב מדובר בתשלום לשעה והשכר עומד על בין 60-250 ש"ח לשעת עבודה.

קורסים ולימודי תעודה ברייקי והילינג בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים