האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הילינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי הילינג

לימודי הילינג ותטא הילינג
 
הילינג או  היא שיטת טיפול ידועה מאוד מהרפואה המשלימה, שיטת הטיפול הזו נחשבת כרוחנית במיוחד כי היא עובדת על האנרגיות של המטפל והמטופל, על ידי אנרגיות ההילר, אדם שעבר לימודי הילינג והוסמך כהילר, יכול לרפא מחלות, בעיות גופניות וכאבים, על ידי ניתוב האנרגיות ושימוש בשיטות ובטכניקות הנלמדות בלימודי הילינג.
 
ההילר חייב להאמין בשיטת הטיפול הזו בכל מעודו, הוא חייב לדעת את היסודות והטכניקות לטיפול בהילינג, ולשלוט בכלים הרוחניים הנלמדים בקורס כמו תחושה אנרגטית, חשיבה רוחנית, ראייה על-חושית, שדות אנרגטיים וכ"ו. ההילינג מתבססת על ההנחה שקיימת אנרגיית חיים שניתן לנתב ולשלוט בה באמצעות החושים, נשימה, אכילה ושתייה נכונים, על ידי אנרגיה זו ניתן לרפא מחלות ולהגיע לאיזון גופני ונפשי.
 
לימודי תטא הילינג זהו הילינג המבוסס על גלי מוח של תטא ובו אנחנו משמששים כעדים לריפוי. אנחנו מבקשים את הריפוי מהבורא אשר שולח אותו ישר למטופל. אנו בעצם רק נונים עדות לכך שהדברים קורים (שלא כמו בהילינג בו אנחנו הצינור והאנרגיה עוברת דרכנו).
 
 
למי הלימודים מתאימים?
 
לימודי הילינג מתאימים במיוחד לאנשים רוחניים שרוצים לעזור לאנשים אחרים באמצעות שיטת טיפול מקסימה, שעיקר עיסוקה הוא איזון אנרגיית החיים, לימודי הילינג מורכבים מלימודים תיאורטיים ומהתמחות מעשית, שלב ההתמחות חשוב מאוד מכיוון שהוא הצד הפרקטי, תלמידי לימודי הילינג מתנסים בטכניקות ובשיטות שונות המטפלות בשדה האנרגטי שבגוף המטופל, להילינג ישנם מספר מסלולי לימוד, ניתן לבחור בין לימודי הילינג רטרו, לימודי הילינג באבני מרפא, לימודי הילינג יהודי (קבלי) ועוד ועוד.
 
 
תנאי קבלה 
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. לרוב מדובר בקורס הפונה לקהל הרחב ודורש 12 שנות לימוד. ישנם מוסדות המבקשים לעבור ראיון קבלה על מנת לבחון את מידת ההתאמה שלכם להיות חלק מהתחום ולעסוק בו.
 
 
אפשרויות תעסוקה ולימודי המשך
 
בוגרי הקורס אשר יסיימו בהצלחה יקבלו תעודת גמר המכשירה אותם לעסוק בתחום. ניתן להשתלב כשכירים בקליניקות , מרפאות לרפואה אלטרנטיבית ומכונים פרטיים שונים. אופציה נוספת היא ללכת לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטית. המצטיינים בלימודים יוכלו אף למצוא את עצמם משתלבים במוסדות לימוד בתפקידי הוראה והדרכה של המקצוע אותו למדו.
 
במידה ותחליטו להמשיך ללמוד תוכלו לעשות זאת ע"י לימודי תחומים אשר ניתן לשלב אותם יחד עם ההילניג ולהציא למטופלים כלים נוספים. תוכלו לעשות זאת ע"י קורס מדיטציה, קורס אבחון דרך הלשון, קורס מדריכי שיטת פאולה או קורס רייקי.
 
 
שכר בתחום
 
השכר משתנה בהתאם לנסיון ולותק שלכם בתחום. לרוב מדובר בתשלום לשעה והשכר עומד על בין 60-250 ש"ח לשעת עבודה.
 

קורסים ולימודי תעודה ברייקי והילינג

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי