האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי קוסמטיקה רפואית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי קוסמטיקה רפואית

מידע כללי
 
בקורס קוסמטיקה רפואית לומדים את כל מה שמי עוסק בענף בצורה מקצועית צריך לדעת ואף יותר. המרצים בתחום הינם בדרך כלל קוסמטיקאיות פרא רפואיות, תזונאים, כימאים, דרמטולוגים ועוד. קוסמטיקה רפואית, הינו תחום שמשלב בין הקוסמטיקה לבין המדע והרפואה המודרניים. התוצאה של השילוב הזה היא טיפולי קוסמטיקה מתוחכמים, העושים שימוש בחומרים וטכניקות מתקדמות המגבירים את יעילות הטיפולים הקוסמטיים. לתחום מתווספים עם הזמן חומרים, סוגי טיפולים ומכשירים שונים לטיפול, המספקים פתרונות חדשניים שנבדקו קלינית בכל הנוגע לעור.
 
 
למי מתאים 
לימודי קוסמטיקה רפואית מתאים לכל מי שעוסק בתחום האסטתיקה ומטפלים מתחום הרפואה המשלימה.
 
 
משך הלימודים
קורס קומסטיקה רפואית הוא קורס מקיף למדי, ברוב המכללות הוא נמשך בין עשרה חודשים לשנה וחצי ( בין 650 ל-1000 שעות לימוד אקדמיות ) .
כמובן שיש מענה גם לאנשים שעובדים ורוצים לשלב את הלימודים תוך כדי עבודתם (לימודי ערב + שישי בוקר ).
 
 
מה ההבדל בין קוסמטיקה רפואית לקוסמטיקה רגילה?
קוסמטיקה רפואית נחשב כתחום חדש יחסית בהשוואה לקוסמטיקה הרגילה הקיימת כבר למעלה ממאות שנים. תוצאות מחקרים רפואיים בנושאי חומצות שנערכו בעבר, הביאו להבנה מושכלת מצד ענף הרפואה בכל הקשור לחשיבותם של הטיפולים הקוסמטיים כמשלימים לטיפולים רפואיים. בהמשך לכך, התפתחה המודעות בקרב העולם הרפואי האסתטי והדרמטולוגי בנחיצות של הידע הרפואי המשמש לטיפול טוב יותר בעור.
 
ההבדל העיקרי בין שני התחומים הוא הרכב החומרים המשמשים להכנת המוצרים הקוסמטיים, אשר בא לידי ביטוי בתוצאות מוכחות של השפעה גדולה יותר של מוצרי הקוסמטיקה רפואית בהשוואה לקוסמטיקה רגילה. במסגרת הקורס הסטודנטיות עוברות הכשרה מקיפה יותר מאשר סטודנטיות לקוסמטיקה רגילה והן מוסמכות להעניק סוגים מגוונים יותר של טיפולים.
 
 
תנאי קבלה
ברוב המוסודת כיום על מנת להתקבל ללימודי קוסמטיקה רפואית יהיה עליכם לעמוד בתנאי הקבלה הבאים : מעל גיל 18 ולפחות 12 שנות לימוד .
חלק מהמכללות דורשות תנאים נוספים כמו: ניסיון תעסוקתי בתחום ומעבר של ראיון אישי עם ראשי המסלולים השונים על מנת, לבדוק רמת התאמה של המועמד הפוטנציאלי.
 
 
התחומים הנמלדים בקורס קוסמטיקה רפואית:
בקורס קוסמטיקה רפואית ניגע בכמה וכמה נושאים כמו: מבוא לקוסמטיקה, אנטומיה ופיסיולוגיה, מבנה העור ותפקידו, תזונה, פילנגים, טיפול באקנה, אנטי אינ'יינג, דרמטולוגיה, מיקרוביולוגיה, ימיה בהקשר קוסמטי, חשמל קוסמטי, חומרים ותכשירים קוסמטיים, כימיה קוסמטית, קוסמטיקה רפואית,עזרה ראשונה,אבחון בעיות בעור, הפעלת מכשירים חשמליים במכון לקוסמטיקה,שיווק וניהול מכון ועוד.
 
 
אפשרויות תעסוקה
בסיום קורס קומסטיקה רפואית עומדים בפני הבוגרים אפשרויות רבות מבחינת תעסוקה כמו: השתלבות בחברות קומסטיקה מובילות בתחום ,השתלבות במכוני יופי,מכוני ספא ואף חלק מן הבוגרים פונים לבניית עסק עצמאי כמו: פתיחת מכון טיפוח ויופי.
 
 
שכר התחלתי ממוצע 
כמו במקצועות רבים גם אצל קוסמטיקאים רפואיים השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק במקום העבודה. בשנים הראשונות הממוצע עומד על 7,000 ש"ח ובשנים מתקדמות יותר ניתן להגיע לשכר של 10,000 ש"ח ומעלה בממוצע.
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים לקוסמטיקה וטיפוח?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה בקוסמטיקה וטיפוח בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי