האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס קוסמטיקה טבעית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס קוסמטיקה טבעית

קורס קוסמטיקה טבעית
 
הרפואה האלטרנטיבית הופכת מיום ליום ליותר ויותר מוכרת ומקובל על ידי אנשים המשתמשים בה  בהרבה תחומים בחייהם. השפעתה על השקפותיהם באשר למה נכון ולא נכון בתחומים רבים, אף היא ניכרת. אחד מהתחומים שבהם מורגשת השפעתה של ההשקפה ההוליסטית של רפואה זו הוא תחום הקוסמטיקה.
כבר בשבטים ובתורות עתיקות רבות מאוד עסקו בתחום הקוסמטיקה הטבעית, מתוך שימוש בלעדי בצמחים, בתמציות, ובמינרלים טבעיים. ברבות השנים, הפך תחום הקוסמטיקה למושתת על כימיקלים, אלה מוגדרים כמיוצרים בתהליכים שאינם טבעיים. בימים אלו, המגמה היא בולטת, חזרה אל החומרים הטבעיים המשמשים כתכשירים טבעיים לטיפוח ויופי, וזאת מתוך הבנה כי החומרים הכימיים מזיקים לגוף הן בשימוש פנימי והן בשימוש חיצוני.
 
 
קורס קוסמטיקה טבעית - מה לומדים?
 
מסלולי הלימוד של קוסמטיקה טבעית שונים מעט זה מזה, אך בכולם נלמדים יסודות הקוסמטיקה הטבעית והרציונל העומד מאחוריה. בנוסף, ברובם לומדים לרקוח תכשירים מחומרים טבעיים ומבינים את מהותם של החומרים והשילובים ביניהם והשפעתם על סוגי עור שונים.
 
קורס קוסמטיקה טבעית כולל בתוכו גם הקניית ידע קוסמטי לטיפול, וידע לאבחון סוגי עור ולטיפולים בבעיות עור שונות - החל באקנה, דרך מחלות עור, ועד טיפולי אנטיאייג'ינג -  תוך שימוש בתכשירים טבעיים. כל הקורסים משלבים בין ידע עיוני ובין התנסות מעשית ברוקחות ובפרקטיקה הטיפולית. בנוסף, מרבית הקורסים מעניקים לבוגריהם תעודת סיום מטעם מוסד הלימודים.
 
 
קורס קוסמטיקה טבעית - עלויות
 
העלויות של קורס קוסמטיקה טבעית שונים מאוד ומשתנים בין שלל המוסדות המקיימים את מסלולי הלימוד כאשר זה גם כן תלוי מאוד בקורס הספציפי אותו אנו מבקשים ללמוד. בנוסף לכך, ישנם מוסדות לימוד שבמתכונת הקרוס כוללים ציוד מקצועי ולעומת מוסדות לימוד שזה לא כלול. כלומר, יש לנו הוצאה נוספת על מנת ללמוד את התחום בצורה מקצועית.
 

קורסים ולימודי תעודה בקוסמטיקה וטיפוח

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי