האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה אפשר לעשות עם תואר ראשון בחינוך?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מה אפשר לעשות עם תואר ראשון בחינוך?

אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש למדינת ישראל הוא המחסור העצום באנשי חינוך. כמות האנשים שהולכים ללמוד מקצוע לימודים חינוך היא ממש לא גדולה ומידי פעם יוצאת עוד תכנית שתפקידה לפתות אנשים להיכנס לתחום החינוך. הסיבה העיקרית נובעת מהעובדה הפשוטה שהשכר בחינוך הוא מינימאלי ואינו משקף את עבודתם של אנשי ההוראה. אך בכל זאת המון אנשים כן מחליטים ללכת על לימודים חינוך למרות הקשיים כי הם הולכים אחרי החלומות שלהם למרות השכר המינימאלי.
 
לימודי חינוך
לימודי חינוך(תמונה:shutterstock)
 

למה ללמוד חינוך?

אם נעשה מחקר נראה שכמעט בצורה גורפת האנשים שהולכים על לימודי חינוך לא עושים זאת כדי להתעשר. אז נכון שהשכר אולי לא הכי גבוה במשק אך מי שהולך על מקצוע לימודים חינוך יכול להיות רגוע מכיוון שזוהי עבודה, שזהו יתרון עצום לעומת אנשים שמתקשים למצוא תעסוקה גם אחרי שהם מסיימים תואר.
 


לא רק הקטע הכלכלי

ההולכים ללימודים חינוך מקבלים את כל הידע והכלים אשר קשורים לתחום החינוך אשר יעזרו להם בעבודתם. הפלוס אולי הכי גדול בתחום החינוך הוא העובדה שהילדים אותם אתה מחנך מתפתחים וגדלים לנגד עיניך ותחת ההדרכה שלך. זהו דבר אשר מביא סיפוק רב והשכר המקרה הזה הוא לא כספי אלא הרבה יותר עמוק מזה.
 

אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי חינוך יש אפשרות לבוגרים להמשיך ללימודי המשך בחינוך מיוחד, הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון רחב של גופים מוסדיים חינוכיים כמו גני ילדים ועד בתי ספר תיכוניים.
כמו כן, הבוגרים יוכלו לעבוד במרכזים קהילתיים ולסייע לילדים עם צרכים מיוחדים הסובלים מבעיות וקשיים שונים ובכך לעזור להם למצות את מלוא הפוטנציאל שטמון בכל תלמיד ותלמיד למרות המגבלה שלו.
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים לחינוך והוראה?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

לימודי תואר ראשון בחינוך והוראה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי