יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על המכללה האקדמית אוהלו בקצרין

מכללת אוהלו, המכללה לחינוך והוראה הגבוהה והצפונית ביותר בארץ, הינה מהמכללות המובילות והוותיקות בארץ בתחום החינוך. מכללת אוהלו מתהדרת בלמעלה מ- 90% השמה של בוגריה לאחר הלימודים במגוון תפקידים במערכות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות וממוקמת בשלושת המקומות הראשונים בישראל. אוהלו גם מכשירה פי 2 מחנכים בישראל – 60% מבוגרינו הופכים למחנכים בישראל לעומת 30% מחנכים ממוסדות ההכשרה האחרים בישראל.
 
נתון מרשים זה נובע משילוב של מספר גורמים :
רמה אקדמית גבוהה המאפשרת לבוגרי המכללה להיות מורים ומחנכים מובילים במוסדות החינוך בארץ, תכניות לימוד אטרקטיביות ובלעדיות למכללת אוהלו – לימודי התואר הראשון באוהלו כוללים 30% התנסות מעשית - יותר מכל מוסד הכשרה אחר בארץ. באוהלו תקבלו גם תעודת הוראה, כך שלא תזדקקו לבזבז זמן או כסף נוספים על השלמתה בתום הלימודים. בנוסף לזה, כדי ליצור לבוגרים שלנו יתרו תחרותי משמעותי בשוק העבודה לאחר הלימודים, הוספנו לתכנית הלימודים מערך הכשרה משלים שנותן לכל בוגר גם תעודה מקצועית נוספת אחת לפחות. התעודה המקצועית הנוספת הזו מאפשרת לבוגרים שלנו לקבל עוד תפקידים בבתי הספר ובקהילה. יש לנו רשימה ארוכה של תעודות מקצועיות בכל מסלול לימודים שתבחרו בו שיאפשרו לכם להשתלב גם במסגרות הבלתי פורמליות כמו : מדריכי ODT, מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך, כתיבה שיווקית, משלבי פעילות בעלי חיים במערכת החינוך ועוד. העלות של הסמכה כזאת בשוק הפרטי יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים אבל אצלנו במכללת אוהלו היא ניתנת בחינם או בסבסוד משמעותי.
 
באוהלו 10 חוגים אקדמיים לתואר ראשון (B.Ed): חינוך מתמטי, חינוך גופני, לשון עברית, אנגלית, יהדות, לימודי ארץ ישראל, מדעים, חינוך מיוחד, ביולוגיה, גיל הרך. בכל אחד מהמסלולים קיימת תכנית רג"ב – תכנית המצטיינים המקוצרת בהוראה.
הפקולטה לחינוך באוהלו היא חוד החנית של לימודי החינוך וההוראה בארץ ונהנית מביקוש אדיר שהולך וגובר משנה לשנה. הביקוש הגבוה מאפשר לנו גם לתמוך ולסייע לסטודנטים
בעזרת סל מלגות עשיר ומגורים מסובסדים.
בנוסף לכך מציעה המכללה 4 תכניות לימוד לתואר שני : ניהול וארגון מערכות חינוך (M.Ed), ניהול וארגון מערכות חינוך (M.Ed) מוקד לגיל הרך לניהול גנים – בלעדי בארץ, תואר שני בשילוב תעודת הוראה (M.Teach) ותואר שני בהוראת החינוך הגופני (M.Ed) – בלעדי בארץ גם כן.
 
חדשנות בהוראה:
באוהלו מעבדות מתקדמות לחקר מדעי הספורט והאימון, מדעים וביולוגיה הכוללות ציוד משוכלל ומתקדם, כיתות לימוד חדשניות המתואמות למאה ה-21 ומתחם ביופיליה - ייחודי ובלעדי בארץ ללימוד טבע, מדעים וביולוגיה. זוהי כיתת לימוד עם עץ בתוכה, נחל זורם, צמחיה ועוד. המטרה שלנו באוהלו ללמד הכל מקרוב ולא רק בתיאוריה. הסטודנטים של אוהלו יוצאים עם ידע מעשי ופרקטי מה שמעניק להם יתרון משמעותי מאוד על פני סטודנטים אחרים.
 

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300569
כתובת
0, קצרין
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים