072-3300504

לימודי רפואה ללא פסיכומטרי

מידע כללי

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בישראל הם הגבוהים ביותר מבין כל תחומי הלימוד. רוב מוסדות הלימוד דורשים ממוצע בגרויות מעל 100 ופסיכומטרי מעל 720, דבר המקשה על צעירים רבים לממש את חלומם להיות רופאים. כדי לא לוותר על החלום על לימודי רפואה פונים רבים ללימודים באוניברסיטאות בחו"ל המציעות לימודי רפואה ללא פסיכומטרי בתנאי כניסה נמוכים יותר מהארץ. רוב האוניברסיטאות בחו"ל המציעות לימודי רפואה ללא פסיכומטרי ממוקמות באירופה, בעיקר בארצות כמו:
 
גם מדינות כמו ארה"ב וקנדה, פותחות את שעריהן עבור הסטודנטים ומאפשרת להם לבחור ולהצטיין באוניברסיטה המתאימה להם.
 
 
תנאי קבלה
האוניברסיטאות בחו"ל מקבלות את המועמד ע"פ ציוני הבגרות שלו, מבחני מעבר,ראיון אישי, ניסיון עבודה קודם, בחינת ידיעת השפה בארץ בה הוא בוחר ללמוד ולבסוף ועדת קבלה.
 
מבחני הקבלה בודקים בד"כ ידע בפיזיקה ביולוגיה או כימיה. כדי להתכונן לבחינות אלו בוחרים סטודנטים רבים לעשות מכינה באחת מן המכינות ללימודי רפואה בארץ או בחו"ל. מטרתן של מכללות אלו היא לתת את הכלים המתאימים למועמדים ללימודי רפואה כדי לעבור את מבחני הקבלה ולהכין אצלם תשתית של ידע אשר תסייע להם להצליח במהלך השנים הפרה - קליניות של הלימודים.
 

עלויות
ברוב המדינות שכר הלימוד ויוקר המחייה גבוהים יותר מאשר בארץ משום שבארץ רוב הסטודנטים חיים בבית ההורים ולא צריכים להתמודד עם הוצאות שכר דירה, ולימודים.
כמו כן גובה שכר הלימוד משתנה בכל מוסד וממוסד בהתאם למוניטין שלו, הביקוש אליו והאזור בו הוא ממוקם.
מועמדים אשר מחפשים מסלול לימודי רפואה ללא פסיכומטרי בחו"ל שיעמוד בתקציב הכספי שלהם, חשוב לברר את גובה שכר הלימוד, ואת ההוצאות הנלוות- כגון גובה ההוצאות החודשי על שכר - דירה, חשבונות, מחיר מעונות הסטודנטים ומלגות שיכולות לסייע להם. כל אלו יוכלו לתת להם אינדיקציה לגבי עלות משוערת של ההוצאות הכספיות לחודש.
 
לאלו אשר יש ברשותם אזרחות זרה ורוצים ללכת על מסלול לימודי רפואה ללא פסיכומטרי חשוב לברר על הנחות והטבות בשכר הלימוד, אשר עשויות לעזור להם להקטין את ההוצאות הכספיות הכרוכות במעבר ללימודים בחו"ל.
 
 
מעניין אותך לימודי רפואה ללא פסיכומטרי?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון ברפואה - לימודים לתואר דוקטור MD בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד רפואה - לימודים לתואר דוקטור MD לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד