האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

רפואה בהונגריה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין ברפואה בהונגריה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
ישראלים רבים שחולמים להיות רופאים בוחרים ללכת ללימודי רפואה בהונגריה. רמת הלימודים הגבוהה שיש במדינה שאך לא מזמן הצטרפה לאיחוד האירופי ביחד עם שכר לימוד לא גבוה ותנאי מחיה ברמה גבוהה גורמים להמון אנשים בכל העולם ומישראל בפרט לבחור ברפואה בהונגריה.
 
לימודי רפואה בהונגריה ניתן ללמוד לא רק בשפה ההונגרית אלא גם בשפה האנגלית במסלול שמיועד לסטודנטים לרפואה שמגיעים מכל קצווי תבל. לימודים בהונגריה נותנים אפשרות לבחור בין ארבע אוניברסיטאות שבכל אחת מהן אווירה שונה.
 
 
היתרונות של לימודי רפואה בהונגריה
היתרון הבולט למי שהולך ללמוד רפואה בהונגריה הוא רמת הלימודים הגבוהה שם. על פניו לעתים יכול להתקבל רושם שמכיוון שהלימודים נערכים בהונגריה אז רמת הלימוד שם תהיה פחות גבוהה. אך לא כך הדבר. רפואה בהונגריה מכשירים את הסטודנטים לרמה מקצועית רפואית מאד גבוהה ואיכותית. מי שהולך ללמוד רפואה בהונגריה ייהנה מחוויית חו"ל מיוחדת מאד בשילוב עם אווירת לימודים צעירה ויזכו להכיר את אחת המדינות המיוחדות באירופה. בנוסף עם סיום הלימודים אפשר ללכת לעבוד בכל אירופה דבר המקנה יתרון גדול. 
 
 
תנאי קבלה
תנאי הקבלה לרפואה בהונגריה הם לא מהפשוטים אך ישנה מכינה לרפואה אשר עוזרת ומגדילה את הסיכוי להתקבל. על מנת להתקבל ללימודי רפואה בהונגריה צריך תעודת בגרות מלאה עם ציונים גבוהים במקצועות המדעים. בנוסף ישנם מבחני קבלה שצריך לעבור.
 

לימודי תואר ראשון ברפואה - לימודים לתואר דוקטור MD בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים