האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ללמוד רפואה בארה"ב

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בללמוד רפואה בארה"ב
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
ללמוד רפואה בארה"ב
 
לימודי רפואה בארה"ב הם בלי שום ספק לימודי הרפואה באיכותיים והיוקרתיים ביותר שיש. ללמוד באוניברסיטאות הטובות בעולם כמו סטנפורד, ברקלי וייל זוהי זכות מדהימה ודבר מאד מבוקש על ידי רבים ברחבי העולם ולא בכדי, חוץ מתנאי הלימוד והרמה הגבוהה ללמוד רפואה בארה"ב זוהי נקודת זינוק מצוינת לאנשים שרוצים להתקדם בתחום הרפואה ולזכות במשרות מבוקשות ובמשכורות גבוהות.
 
 
ללמוד רפואה בארה"ב- תנאי קבלה

מי שרוצה ללמוד רפואה בארה"ב צריך לעמוד בכמה תנאים: הדרישות הבסיסיות הן תעודת בגרות מלאה ולתואר ראשון עם ממוצע ציונים גבוה. בנוסף המועמדים צריכים לעבור בחינת .TOFEL אשר בוחנת שבוחנת את רמת האנגלית של המתמודדים. במידה ועומדים בציון הקבלה המינימאלי במבחן, מתקבלים לראיון קבלה בפקולטה לרפואה של אחת האוניברסיטאות. בנוסף צריך לעבור בחינת  MCAT  אשר  בוחנת את רמת הידע ברפואה ובמקצועות המדעים ובנוסף להביא המלצות מאנשים.

 
ללמוד רפואה בארה"ב- הכנה למבחני הקבלה

אז כמו שנאמר כדי ללמוד רפואה בארה"ב צריך לעבור 2 מבחנים לא פשוטים בכלל. MCAT ו- TOEFL. מכיוון שמבחן הMCAT  לא נעשה בישראל מומלץ לא לעשות אותו יותר מפעם אחת. עדיף להשקיע את הזמן בהכנה נכונה ובחיזוק הידע ולשפר יכולות מסוימות שנבחנים עליהם ולבוא מוכנים. ההכנה למבחן זה מחזקת את הידע בפיזיקה, כימיה וביולוגיה וביכולת נימוק והסברה טובים הכנה למבחן TOEFL מכין את המתמודדים לחלקי הבחינה, ונותן כלים ומרחיב את אוצר המילים.
 
ללמוד רפואה בארה"ב מבטיח עתיד טוב למי שרוצה להתפתח בתחום הרפואה. אך תנאי הקבלה אינם פשוטים בכלל. בנוסף גם שכר הלימוד מאד גבוה והמחייה שם לא זולה. מצד שני החוויה של למידה באחת מהאוניברסיטאות הטובות בעולם יכול להיות הגשמת חלום בשביל רבים.
 

לימודי תואר ראשון ברפואה - לימודים לתואר דוקטור MD בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים