072-3300504

מכללות לחינוך

 
תואר ראשון בחינוך ניתן ללמוד היום בהמון מכללות לחינוך בכל רחבי הארץ. לימודי חינוך אורכים 4 שנים ובמהלכם רוכשים הכשרה מקצועית אשר בסיומה אפשר יהיה לעבוד בתחום ההוראה בישראל.  לימודי חינוך כוללים מגוון התמחויות שנוגעות לסוג אוכלוסייה מסוים, גיל התלמידים וקיימות גם התמחויות בהוראת מקצועות ספציפיים.
 
 
איפה לומדים?
 
המתעניינים בלימודים יוכלו לפנות ללימודי חינוך המתקיימים במכללות הבאות: מכללת לוינסקי, מכללת בית ברל, סמינר הקיבוצים, אחווה, מכללת אורנים והאוניברסיטה הפתוחה. במכללת לוינסקי ישנם מספר התמחויות אשר אותם ניתן לשלב בתוך תוכנית הלימודים. דוגמא לכך היא תחום החינוך האלטרנטיבי הייחודי למכללה זו. התמחות נוספת היא התמחות אשר עוסקת בטיפול בעזרת בעלי חיים – בוגרי התמחות זו יכולים לשלב טיפול מיוחד זה בתוך מערכת בחינוך הממסדית, אך גם במסגרות חות ממסדיות.
 
במכללת בית ברל אחד המסלולים המבוקשים ללמידה זהו המסלול המכשיר לימודי הוראה בענף האומנות. השילוב בין ידע בתחום האומנות לבין ידע בתחום החינוך נותן אפשרות תעסוקה שונה ומיוחדת - לעסוק בהוראות האומנות, העברת סדנאות באומנות ועוד. במכללה יש גם התמחות מיוחדת להכשרת מורים מהמגזר הערבי וקיימת  גם התמחות בחינוך הבלתי פורמאלי.
 
סמינר הקיבוצים זהו מקום מעולה לרכוש התמחויות שונות בתחום ההוראה לכל הגילטים - תיכון, יסודי וחטיבות ביניים. הלימודים אורכים כארבע שנים, והם נותנים אפשרות להתמחות באחד מהתחומים הבאים: חינוך עם דגש על התפתחות הילד, חינוך יצירתי, חינוך אנתרופוסופי, חינוך דמוקרטי, חינוך מיוחד, ועוד.
 
מכללת אחוה תכשיר אתכם לתואר ראשון B.Ed. ותעודת הוראה במסלולים שונים, החל משכבת הגיל הרך ועד לשכבת בית הספר העל יסודי, בהתמחויות מגוונות כמו מדעי הטבע, מתמטיקה, חינוך מיוחד, הגיל הרך, היסטוריה ועוד.  המכללה מטפחת ערכים של מצוינות אקדמית ומציעה תכניות עידוד למצטיינים.
 
במכללת אורנים מגוון תחומי לימוד אקדמיים שבסיומם מוענק לבוגר תואר ראשון - B.Ed, B.A, או B.Sc עפ"י מסלול הלימודים. הסביבה הלימודית במכללה מצטיינת באווירה פתוחה, ביחס אישי וקשר ישיר עם המרצים והסגל המנהלי.
 
האוניברסיטה הפתוחה פתחה מסלול אפיק מעבר ללימודי תואר ראשון בחינוך בעידודה של המועצה להשכלה גבוהה. אפיק המעבר מאפשר לסטודנטים מרחבי הארץ, המעוניינים להשלים תואר ראשון בחינוך באוניברסיטה העברית, חיפה, בן גוריון ובר אילן, לנצל בתחילת דרכם האקדמית את הפתיחות והגמישות של האוניברסיטה הפתוחה (התחלת לימודים לא עמידה בתנאי קבלה, לימודים בקמפוס הקרוב לביתך...) ובסיום שנת הלימודים הראשונה לעבור למוסד אקדמי מוביל בתחום.
 
 
לימודי המשך
 
בחלק מהמכללות לחינוך ישנה אפשרות להמשיך ללימודי תואר שני בחינוך. בבדיקתכם אחר מוסד הלימודים לתואר הראשון בידקו גם על האפשרויות למסלולי ההמשך באותו המוסד, בתחום החינוך ישנם מסלולים מהירים לתואר שני בתוספת של 2-3 סמסטרים בלבד.
חשוב לזכור שזהו תחום חשוב מאוד אשר משפיע על דור העתיד הגדל במדינה. המכללות לחינוך מכשירות בצורה הטובה ביותר את המורים והמחנכים הבאים של מדינת ישראל.
 
לעוד מידע בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו שיענו לכם על כל שאלה, השאירו פרטים באחד מהטפסים באתר או שלחו הודעה לוואטסאפ שלנו
 
מעניין אותך מכללות לחינוך?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון בחינוך והוראה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד חינוך והוראה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד