האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מכללות לחינוך

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכללות לחינוך
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
תואר ראשון בחינוך ניתן ללמוד היום בהמון מכללות לחינוך בכל רחבי הארץ. לימודי חינוך אורכים 4 שנים ובמהלכם רוכשים הכשרה מקצועית אשר בסיומה אפשר יהיה לעבוד בתחום ההוראה בישראל.  לימודי חינוך כוללים מגוון התמחויות שנוגעות לסוג אוכלוסייה מסוים, גיל התלמידים וקיימות גם התמחויות בהוראת מקצועות ספציפיים.
 
 
איפה לומדים?
 
המתעניינים בלימודים יוכלו לפנות ללימודי חינוך המתקיימים במכללות הבאות: מכללת לוינסקי, מכללת בית ברל, סמינר הקיבוצים, אחווה, מכללת אורנים והאוניברסיטה הפתוחה. במכללת לוינסקי ישנם מספר התמחויות אשר אותם ניתן לשלב בתוך תוכנית הלימודים. דוגמא לכך היא תחום החינוך האלטרנטיבי הייחודי למכללה זו. התמחות נוספת היא התמחות אשר עוסקת בטיפול בעזרת בעלי חיים – בוגרי התמחות זו יכולים לשלב טיפול מיוחד זה בתוך מערכת בחינוך הממסדית, אך גם במסגרות חות ממסדיות.
 
במכללת בית ברל אחד המסלולים המבוקשים ללמידה זהו המסלול המכשיר לימודי הוראה בענף האומנות. השילוב בין ידע בתחום האומנות לבין ידע בתחום החינוך נותן אפשרות תעסוקה שונה ומיוחדת - לעסוק בהוראות האומנות, העברת סדנאות באומנות ועוד. במכללה יש גם התמחות מיוחדת להכשרת מורים מהמגזר הערבי וקיימת  גם התמחות בחינוך הבלתי פורמאלי.
 
סמינר הקיבוצים זהו מקום מעולה לרכוש התמחויות שונות בתחום ההוראה לכל הגילטים - תיכון, יסודי וחטיבות ביניים. הלימודים אורכים כארבע שנים, והם נותנים אפשרות להתמחות באחד מהתחומים הבאים: חינוך עם דגש על התפתחות הילד, חינוך יצירתי, חינוך אנתרופוסופי, חינוך דמוקרטי, חינוך מיוחד, ועוד.
 
מכללת אחוה תכשיר אתכם לתואר ראשון B.Ed. ותעודת הוראה במסלולים שונים, החל משכבת הגיל הרך ועד לשכבת בית הספר העל יסודי, בהתמחויות מגוונות כמו מדעי הטבע, מתמטיקה, חינוך מיוחד, הגיל הרך, היסטוריה ועוד.  המכללה מטפחת ערכים של מצוינות אקדמית ומציעה תכניות עידוד למצטיינים.
 
במכללת אורנים מגוון תחומי לימוד אקדמיים שבסיומם מוענק לבוגר תואר ראשון - B.Ed, B.A, או B.Sc עפ"י מסלול הלימודים. הסביבה הלימודית במכללה מצטיינת באווירה פתוחה, ביחס אישי וקשר ישיר עם המרצים והסגל המנהלי.
 
האוניברסיטה הפתוחה פתחה מסלול אפיק מעבר ללימודי תואר ראשון בחינוך בעידודה של המועצה להשכלה גבוהה. אפיק המעבר מאפשר לסטודנטים מרחבי הארץ, המעוניינים להשלים תואר ראשון בחינוך באוניברסיטה העברית, חיפה, בן גוריון ובר אילן, לנצל בתחילת דרכם האקדמית את הפתיחות והגמישות של האוניברסיטה הפתוחה (התחלת לימודים לא עמידה בתנאי קבלה, לימודים בקמפוס הקרוב לביתך...) ובסיום שנת הלימודים הראשונה לעבור למוסד אקדמי מוביל בתחום.
 
 
לימודי המשך
 
בחלק מהמכללות לחינוך ישנה אפשרות להמשיך ללימודי תואר שני בחינוך. בבדיקתכם אחר מוסד הלימודים לתואר הראשון בידקו גם על האפשרויות למסלולי ההמשך באותו המוסד, בתחום החינוך ישנם מסלולים מהירים לתואר שני בתוספת של 2-3 סמסטרים בלבד.
חשוב לזכור שזהו תחום חשוב מאוד אשר משפיע על דור העתיד הגדל במדינה. המכללות לחינוך מכשירות בצורה הטובה ביותר את המורים והמחנכים הבאים של מדינת ישראל.
 
לעוד מידע בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו שיענו לכם על כל שאלה, השאירו פרטים באחד מהטפסים באתר או שלחו הודעה לוואטסאפ שלנו
 

לימודי תואר ראשון בחינוך והוראה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים