האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איזה סוג מנהלים אתם? הקליקו פה וגלו

חושבים שאתם מנהלים טובים? רגע לפני שאתם מהנהנים בראש בואו לגלות באיזה תחום אתם הכי טובים בניהול ותנו לנו לחשב לכם את סיכוי ההצלחה

רעיה קורצר | 20-04-2017 18:35:00

רוצים להיות מנהלים? גם אם התשובה היא כן וגם אם אתם כבר מחזיקים בתפקיד כזה כדאי שתדעו שתפקיד הניהול הוא מגוון ושונה. מה זה אומר? יש מנהלים בתחום השיווק והפרסום, יש מנהלים בתחום הפיננסי והעסקים, יש בתחום ראיית החשבון וכן הלאה. לכל אחד מהמנהלים האלו נדרשות יכולות אחרות, ולכן אם אתם רוצים להיות חלק מההצלחה הזו אחם חייבים לגלות איזה סוג מנהל מתאים לכם להיות.

מעוניינים לנהל מותגים ומשרדי פרסום? כנראה שתחום ניהול השיווק והפרסום הוא בשבילכם. כל מי שמעוניין לקחת את החברה בה הוא עובד צעד אחד קדימה יפתח את הכישורים הללו בהתמחות בניהול הארגון והייעוץ הארגוני, כאשר גם המתעניינים באסטרטגיה עסקית וטכנולוגית יוכלו למצוא את ההתמחות המתאימה להם במוסדות הלימודים השונים.

המעוניינים בתחום המימון והפיננסים יוכלו למצות את הפוטנציאל שלהם בהתמחות המתאימה במסגרת התואר השני במנהל העסקים. לבסוף, גם עבור הדואגים לאיכות הסביבה יש התמחות מתאימה בניהול איכות הסביבה.

על מנת לממש את הפוטנציאל הניהולי שלכם וללמוד מנהל עסקים עם המרצים הטובים ביותר בשוק, הקליקו ובידקו איזה סוג מנהל מתאים לכם להיות.


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים