האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש אוקטובר

בני מזל מאזניים, החוגגים יום הולדת, יהנו החודש מאיזון. לעומתם העקרבים יאלצו לסחוב החודש ולהתאזר בסבלנות בעבודה. מה יקרה לכם החודש? הכל בתחזית האסטרולוגית של קרני צור

קרני צור | 04-10-2011 15:55:00

מזל מאזניים 23/9 - 23/10
זהו חודש יום ההולדת שלכם ומזל טוב לחוגגים. ונוס, שליטת המזל שלכם ואלת היופי והאהבה כבר נמצאת במזל שלכם זמן מה וגורמת לרגשות שלכם להיות נעימים, זורמים ומאוזנים. גם מרקיורי, כוכב המחשבה נמצא שם ועוזר לכם בכל נושאי התקשורת והחשיבה.

הימצאותה של השמש בחודש זה במזל שלכם היא ברכה גדולה. השמש גורמת לכם לתחושת חיות וערנות. היא גם מטעינה אתכם באנרגיה רבה אשר תספיק לכם לכל השנה הקרובה, אולם לא רק 'חגיגת' הכוכבים במזל מאזניים פועלת עתה לטובתכם, גם מעברו של מארס דואג לכך שבכל החודשיים הקרובים אתם תפעלו, תעשו ותתקדמו במרץ לכיוון היעוד שלכם.

האסטרולוגית קרני צור (צ' - יורם לימודים)
האסטרולוגית קרני צור (צ' - יורם לימודים)

מזל עקרב 24/10 - 21/11
לפניכם זמן לא פשוט בכלל. הימצאותו של מארס במזל אריה אינה מיטיבה עימכם כל כך. הבריאות שלכם והמרץ שלכם אינם במיטבם ובמקביל אתם נדרשים להרבה מאוד עשייה בעבודה, על מנת לקדם את הקריירה שלכם. בנוסף אתם נכנסים עתה לסינדרום המוכר והידוע של "חודש לפני יום ההולדת". תקופה זו שגם כך מתרחשת יחד עם סוף השנה העברית, היא גם סוף השנה הפרטית שלכם והיא עשויה להביא עימה התכנסות ודכדוך.

הרבה דברים נמצאים אצלכם עתה ברובד הלא מודע ויצאו לאור רק בזמן יום ההולדת. מה שיכול לעזור בתקופה הזו הוא להתחיל ולהוציא מה שיותר דברים מן הלא מודע אל המודע על ידי היכרות עם עצמכם ותשומת לב לכוחות הפועלים עליכם.

מזל קשת 22/11 - 21/12
תקופה נהדרת לפניכם. זה בהחלט מגיע לכם אחרי חודש לא קל. המעבר של כוכב מארס למזל אריה, שהוא מזל אש כמוכם, מטעין אתכם בהרבה כוחות ובהרבה מרץ, הוא מאפשר לכם לעשות הרבה דברים ועם זאת לא להרגיש כלל שאתם עובדים אלא להיפך.
גם טיול או הרפתקה אתגרית יכולה להתאים לכם עכשיו. יתכן שיציעו לכם לנסוע לחו"ל מטעם העבודה, למקום שאליו עוד לא הגעתם ובכל מקרה תגלו שהיקף העשייה שלכם גדל ומתרחב.
בנוסף תגללו הרבה מודעות בכל הנוגע ליעוד שלכם ונראה שזה הופך לפוקוס המרכזי שלכם עתה. הכיוון אליו אתם הולכים הופך להיות יותר בהיר וברור, אתם עושים עוד ועוד ממה שאתם באמת אוהבים לעשות ובכך מתחברים לדבר האמיתי לשמו הגעתם לכדור הארץ ובאמצעותו אתם גם יכולים לסייע לאנשים אחרים.

מזל גדי 22/12 - 20/1
הגדיים בסך הכל אוהבים את העבודה וגם אוהבים להתקדם בסולם הקריירה, גם אם התקדמות זו איטית ומפרכת. בזמן הזה תגלו שאתם מתפקסים בעיקר על העבודה. כמעט כל תשומת הלב שלכם, הזמן שלכם, החשיבה ואפילו הרגשות שלכם מופנים לכיוון הזה.

בזמן זה חשוב לא לשכוח שיש, פרט לעבודה, גם את חיי הרוח. בחודשיים וחצי הקרובים יש לכם חלון הזדמנויות של עשייה משמעותית בעולם הרוחני, יהיה בכם רצון עז להתקדם ולגלות את הרבדים הנסתרים ואם תתנו לעצמכם אפשרות תגלו דברים מופלאים.

מזל דלי 21/1 - 18/2
לאחר תקופה לא פשוטה הכניסה של השמש, כמו גם וונוס ומרקיורי, אל מזל מאזניים, שהוא מזל אוויר כמוכם, היא כניסה מבורכת. בבת אחת אתם מרגישים יותר חופש, שחרור והנאה. אתם מצליחים להרים את הראש מעל הפרטים הקטנים ושוב לראות את התמונה הגדולה והרחבה של העולם ושל חייכם בו. זה הזמן להרחיב אופקים, לצמוח ולגדול. אולי ללמוד משהו שעוד לא למדתם או לצאת לטיול במקום בו עדיין לא הייתם.

מעברו של מארס למזל אריה, שהוא המזל הנגדי לכם, מצד אחד מטעינה אתכם באנרגיה רבה שיכולה לשמש לעשייה, אולם מצד שני עליכם להיזהר במיוחד עתה מכל מיני התפרצויות או מאווירה מלחמתית שליכולה להיווצר בכל מקום, אך בעיקר עם בני הזוג.

מזל דגים 19/2 - 20/3
הכניסה של השמש, מרקיורי וונוס אל מזל מאזניים גורמת לכם, הדגיגים, לצלול אל עומקי המים. אתם מכונסים יותר בתוך העולם הפנימי והרוחני שלכם, אתם יותר צריכים את הזמן השקט שלכם לבד, לעצמכם, למדיטציה שלכם, למפגש עם עולמות הדמיון שלכם. זהו זמן שקט עבורכם, אולם השקט מתאים לכם ומאפיין אתכם בלאו הכי, כך ששקט אין פירושו רע. פירושו אפשרות להיות במימדים הגבוהים יותר, העדינים יותר, הרוחניים יותר. רק שימו לב שאנשים מבחוץ עלולים לחשוב ש"אתם לא בבית".

בנוסף, כניסתו של מארס גורמת לכם להיכנס לעומקם של סדרים, ארגונים ובירוקרטיות שמזה זמן רב לא היה לכם אומץ לגעת בהם. בהחלט מתאים לסיום ותחילת שנה חדשה – לכו עם זה.

מזל טלה 21/3 - 20/4
הכניסה של השמש אל מזל מאזנים, שהוא המזל הנגדי לכם, היא כניסה לא פשוטה. השמש מולכם מאירה כל דבר – בין אם באור חיובי ובין שלילי. המודעות שלכם לכל מה שמוזר ויוצא דופן בכם ובאחרים הולכת וגוברת ויש סיכוי שהמראה הזו קשה מדי עבורכם. מדובר בכניסה אל חודש מאוד משקף ומאוד מעמת.

למזלכם אוראנוס (שנכנס למזל שלכם השנה ויישאר שם למשך 7 השנים הבאות), יוצר עכשיו זווית חיובית עם מארס באריה, ובכך מאפשר לכם הרבה מאוד עשייה מקורית, ייחודית ופורצת גבולות. הבזקים של גאונות יוכלו להפוך למשהו פרקטי בקלות, ובכלל טוב יהיה להפנות הרבה אנרגיה לעשייה.

מזל שור 21/4 - 20/5
וונוס, שליטת המזל שלכם, השמש וכן מרקיורי כוכב החשיבה, נמצאים כולם עתה במזל מאזניים ואתם חשים היטב את אווירת ראש השנה, עם הרבה סידורים, ניקיונות ובירוקרטיות. זה מעסיק אתכם במעשים, במודעות, בחשיבה ואפילו אל הרגש כל נושאי היומיום הקטנים מצליחים להגיע. זהו זמן מאוד פרקטי עבורכם.

כוכב מארס שנכנס אל אריה לתקופה של חודשיים וחצי מתחיל להסעיר אצלכם מעט את הרגשות ולהכניס תסיסה לא כל כך נעימה אל חיי המשפחה. חשוב לדעת להתנהל מול כעסים שקשורים למשפחה ובמקום לצאת זה כנגד זה במלחמה, לעשות דברים מהנים ביחד.

מזל תאומים 21/5 - 21/6
הכניסה של השמש אל מזל מאזניים מיטיבה עימכם, וגם המיקום החדש של מארס באריה הוא טוב בשבילכם. השמש, מרקיורי וונוס גורמים לכם להיות במיטבכם: רגשית, מחשבתית ואנרגטית. אתם מרגישים שלאחר תקופה בה הייתם מעט חבויים הכוחות שבים אליכם ואתם שוב מוצאים את האיזון הרגשי. ישנה גם אפשרות להיות משוחררים יותר, וזה בהחלט הזמן לעשות דברים מהנים לטובת עצמכם ולהנאתכם הפרטית.

מארס נכנס אל בית התקשורת שלכם, וכידוע תקשורת, חברותיות וחשיבה הם התחומים האהובים עליכם. כך שתמצאו הרבה תסיסה חיובית בכל מה שקשור לחברים. בעלי העסקים שביניכם, תמצאו שאתם נכנסים לחודשיים מצוינים מבחינת כל מה שקשור ליחסי ציבור, שיווק ומסחר.

מזל סרטן 22/6 - 22/7
היציאה של מארס מן המזל שלכם מורגשת וישנה אנחת רווחה ושלווה אותה לא חשתם בחודשיים וחצי האחרונים. מבפנים אתם הרבה פחות תוססים, אולם עם זאת, מעברו של מארס למזל אריה יגרום לכם לרצות לשפץ את הדירה, להיכנס לאיזשהו עסק כלכלי או יוביל אתכם לפרויקטים עסקיים. זו בהחלט אנרגיה חיובית שאפשר להשתמש בה – רק צריך לדעת איך עושים את הדברים בלי להיכנס לפזיזות, חוסר זהירות או דורסנות, שהם עקב אכילס של מארס.

הימצאות של השמש, וונוס ומרקיורי במזל מאזניים שמה גם דגש גדול מאוד על נושא המשפחה ויש לתת לבני הבית וגם למשפחה הרחבה יותר את הזמן, המודעות, תשומת הלב וההקשבה שהם זקוקים לה.

מזל אריה 23/7 - 22/8
הכניסה של השמש, מרקיורי וונוס אל בית התקשורת שלכם גורמת לחיי החברה שלכם לתסוס. הרבה פעילות חברתית, הרבה שיחות, הרבה רגשות, הרבה מחשבות ילוו אתכם, וכל אלו מתאימים לבני מזל אריה שאוהבים בדרך כלל להיות מסמר הערב. לבעלי העסקים שביניכם זהו חודש נהדר לכל מה שקשור לשיווק, תקשורת ויחסי ציבור ומומלץ להפיץ החוצה את כל אותם דברים שהגיתם ויצרתם בחודשיים האחרונים.

בנוסף, מהלך אסטרולוגי משמעותי ביותר עבורכם הוא הכניסה של כוכב מארס, כוכב המלחמה והעשייה, אל המזל שלכם. הכניסה שלו יכולה להיות סוערת ועלולה לשים אתכם במצב מלחמתי. השתדלו להימנע ממיני כעסים, מריבות ופיצוצים והביאו בחשבון שקשה לכם עכשיו לשמור בבטן דברים. טוב יהיה לנתב את האנרגיה של מארס לעשייה במקום למלחמה, אם תעשו זאת תגלו שאתם נכנסים לחודשיים פרודוקטיביים ויעילים ביותר.

מזל בתולה 23/8 - 22/9
כוכבכם השליט מרקיורי, וגם וונוס והשמש נמצאים עתה במזל מאזניים ועבורכם זה אומר לכניסה של מצב פרקטי ביותר. כל הרעיונות שהתגבשו בכם בחודש האחרון רוצים לבוא לידי ביטוי. זה בהחלט הזמן להתחיל להגשים וליצור את כל מה שהתבשל בכם. כל החודש הקרוב אתם למעשה עומדים ליצור את התשתיות עליהם תבססו לאחר מכן את כל השנה הקרובה. בנוסף תמצאו גם שהשהות בבית עושה לכם טוב וגם יתכן שתנסו בזמן הזה לעשות דברים שיגרמו לבית שלכם להיות יותר נעים, יפה ומזמין.

הימצאותו של מארס עתה במזל אריה יכולה להיות לא פשוטה עבורכם. היא יוצרת מעין תסיסה פנימית, עצבים לא מובנים ולא מוסברים ותזזיתיות. יש להיות מודעים לכך – המודעות עצמה היא שתמנע מן האנרגיות האלה לפעול עליכם בצורה שלילית.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי