האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בלעדי: מאגר מתעניינים במלגות

רוצים לקבל עדכונים יומיים על מועמדים ללימודים המעוניינים במלגת הצטיינות במוסדכם? מערכת המלגות החדשה של "יורם לימודים" תספק לכם את כל המידע על סטודנטים פוטנציאליים

הדר גילת | 03-10-2011 09:29:00

אנחנו שמחים להציג בפניכם את מאגר המתעניינים במלגות החדש שלנו. מהיום יהיה ברשותכם את כל המידע על מועמדים ללימודים המבקשים לקבל מלגת הצטיינות, מלגת התנדבות וכיוצא באלה, עוד לפני שהם נרשמים למוסד הלימוד שלכם. בצורה כזאת, תוכלו להציע מלגה למועמדים שטרם נרשמו אצלכם וכך להגיע בקלות לסטודנטים פוטנציאליים.

מאגר המתעניינים במלגות הינו ממוקד ומציג בפניכם אך ורק את פרטיהם של המועמדים המעוניינים ללמוד את אחד מהתחומים הנלמדים אצלכם.

עמוד הכניסה של מאגר המלגות (צילום: יורם לימודים)
עמוד הכניסה של מאגר המלגות (צילום: יורם לימודים)

איך המערכת עובדת?
המועמדים ללימודים מגיעים אליכם דרך ערוץ המלגות החדש של "יורם לימודים". גולשים אלו הינם כאלה הפונים מסיבות של תנאים סוציו-אקונומיים או בשל ממוצע ציונים גבוה ומעוניינים לקבל מגוון סוגים של סיוע כלכלי: החל מפטור בדמי הרישום ועד מלגה מלאה. כל פניה שתתקבל תעבור דרך מחלקת השירות לגולשים של יורם לימודים שתוודא אל מול הגולש את פרטיו ואת המלגה שבה הוא מעוניין.

הכניסה למאגר המתעניינים במלגות היא דרך ממשק הלקוחות שלכם ביורם פלוס, שם תוכלו למצוא ליד כל מועמד את הנתונים הבאים: סוג התואר (ראשון, שני, תעודה), החוג שאליו הוא רוצה להתקבל, אזור הלימודים המבוקש וסוג המלגה בה הוא מעוניין.

ראיתם מועמד ללימודים שעונה לקריטריונים שלכם?
הקליקו על שורת שמו ותוכלו לקבל פירוט מלא על אודות סוג המלגה אותה מבקש המועמד (מלגת סיוע, מלגת הצטיינות, מלגת ביטחון והצלה ומלגת התנדבות), כאשר לצד כל מלגה מבוקשת מופיעים נתונים רלוונטיים באשר להחלטה האם להעניק לו את המלגה (ציון פסיכומטרי וממוצע בגרויות, הכנסה חודשית, עיר מגורים, ארץ מוצא וכיוצא באלו).

מעוניינים בפרטי ההתקשרות המלאים של המועמד על מנת ליצור עימו קשר?

פשוט לחצו על כפתור "הזמן" ומיד תקבלו לתיבת המייל שלכם את פרטי ההתקשרות שלו.

שימו לב, המועמדים ללימודים מציינים את מספר מוסדות הלימוד שהם רוצים שיחזרו אליהם. ברגע שמסתיימת מכסת ההזמנות (כלומר, חזרו אל המועמד מספר המוסדות המבוקש), המועמד מוסר אוטומטית מהרשימות ונציגים נוספים אינם יכולים לקבל את פרטיו. היתרון שלכם הוא בכך שאתם יכולים למהר ולהיות הראשונים שמציעים למועמד מלגת לימודים בהתאמה אישית.

עמוד נתוני המועמד (צילום: יורם לימודים)
עמוד נתוני המועמד (צילום: יורם לימודים)

מה עושים אם המועמד לא רלוונטי?
במידה והפנייה אינה רלוונטית לכם, באפשרותכם להסיר את המועמד מהרשימה על ידי לחיצה על כפתור "הסרה".

יחד עם זאת, בכל רגע נתון תוכלו לעבור לאזור "היסטוריה" שנמצא בחלקו העליון של העמוד, שם תוכלו לראות את כל המועמדים המחוקים (אלו שבחרתם להסיר) ואת כל המעומדים שבחרתם להזמין. כמו כן, במידה והתחרטתם תוכלו לשחזר את הפנייה ולהפוך אותה לרלוונטית.

תמיד אפשר לשחזר פרטים (צילום: יורם לימודים)
תמיד אפשר לשחזר פרטים (צילום: יורם לימודים)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי