האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הסטודנטים מגיעים לטלוויזיה

במסגרת פרויקט משותף של "yes דוקו" וקרן גשר לקולנוע רב תרבותי ישודרו בטלוויזיה סרטים דוקומנטריים שנעשו על ידי סטודנטים

יובל אל-אור | 01-03-2010 17:40:00

לסטודנטים לקולנוע יש הזדמנות חדשה להקרין את סרטיהם בטלוויזיה הרב ערוצית. שיתוף פעולה חדש בין ערוץ "yes דוקו" לקרן גשר לקולנוע רב תרבותי. רצועת הסרטים החדשה, שתעלה במהלך חודש יולי, תשודר במשבצת שבועית בפריים-טיים ותכלול חמישה סרטי סטודנטים.

העבודות שנבחרו להשתתף בפרויקט הן: "לאב דווקא" של רונה סופר מבית הספר סם שפיגל, "אגון ואוויצ'קה" של רוני גפן מאוניברסיטת תל אביב, "אתה בן 50 ואני בן 15" של נועה יהב ממכללת ספיר, "הודים" של רועי וונדר ותלמה שוויצר מבית הספר סם שפיגל ו"סבתא" של אביב אור משולם ממכללת בית ברל.

לדברי מנהל "yes דוקו", גיא לביא, "בשנים האחרונות החלו בתי הספר לקולנוע בארץ לשים דגש מיוחד על היצירה הדוקומנטרית, וכתוצאה מכך אנו עדים לשפע של סרטי תעודה ברמה גבוהה, עם סיפורים ייחודים וחזקים". לביא הוסיף כי הוא מקווה שאותם סטודנטים יהוו את חוד החנית של היצירה הדוקומנטרית של המחר.

מנכ"לית קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, זיו נווה, ציינה כי מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו. "כמי שמלווה את התחום בחמש השנים האחרונות, אני יכולה להעיד כי משנה לשנה אנו פוגשים ביצירה קולנועית מרתקת של יוצרים מוכשרים בקרב הסטודנטים הזוכים להצלחות בפסטיבלים בארץ ובעולם".

אמא, אל תשכחי להקליט (צ' - ShutterStock)
אמא, אל תשכחי להקליט (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי