האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סטודנטים, MTV מחפש אתכם

ערוץ המוזיקה העולמי מחפש סטודנטים מרחבי העולם שיעצבו עבורו את המעברונים המופיעים בין הקליפים. "מקומו של סרטון ישראלי אחד לפחות מובטח בקמפיין העולמי", נכתב באתר MTV ישראל

הדר גילת | 17-06-2008 09:30:00

MTV יוצא השנה לראשונה במיזם חדש – סטודנטים מכל מדינות העולם מוזמנים ליצור ולעצב בעצמם את המעברונים המופיעים בין הקליפים של הערוץ. התחרות, שנקראת Break MTV, נפתחת ממש בימים אלה ותסתיים בסוף חודש אוגוסט.

כמובן שבדומה לשאר מדינות העולם, גם בפני הסטודנטים הישראלים עומדת הזכות לנסות להיות הכוכב הבא. לאחרונה אף היו כמה פניות לבתי ספר המרכזים מספר רב של סטודנטים לעיצוב.

המטרה היא למצוא סרטונים חדשים לקמפיין האומנותי העולמי הבא של ערוץ המוזיקה, כאשר לב התחרות הוא ביצירת סרטון מקורי בן חצי דקה המסתיים בלוגו הערוץ. את המעברון ניתן ליצור במגוון טכניקות: קולנוע, אנימציה וכדומה. הזוכה יוקרן בין תכניות וקליפים בכל ערוצי הטלוויזיה של הרשת בעולם.

באתר של MTV ישראל נכתב כי "מקומו של סרטון ישראלי אחד לפחות מובטח בקמפיין העולמי, כך שלסרטון הזוכה במקום הראשון מובטחת חשיפה מסיבית באחת מהפלטפורמות היוקרתיות והפופלאריות ביותר בעולם (MTV)".

עוד הם מציינים כי זוכים נוספים יזכו להשתתף בקמפיין האומנותי של הערוץ בישראל וחלקם אף יזכו למימון והפקת פרויקטים כגון סדרות טלוויזיה, אנימציה וקליפים ויתכן ואחרים יקלטו לעבודה בשורות הרשת.

את הסרטונים שיעלו לגמר העולמי תבחר ועדה מיוחדת שתמונה על ידי מערכת MTV ישראל. חברי הוועדה יהיו קולנוענים, אמנים, אנימטורים ועיתונאים בכירים.

מחכים רק לך (צ' - יחצ)
מחכים רק לך (צ' - יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי