האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ידיעות אקדמיה

התאחדות הסטודנטים הישראלית צורפה לאגודת הסטודנטים האירופאית, ב''בצפר'' יעבירו השתלמות אינטראקטיב ובמכללות מדווחים על גידול בנרשמים

רוי רגב | 24-01-2008 11:59:00

התאחדות הסטודנטים הישראלית קיבלה בשבוע שעבר בשורה משמחת במיוחד. היא התקבלה לאחד מארגוני הסטודנטים החזקים בעולם - איגוד הסטודנטים האירופאי. למרות שישראל עדיין לא הראתה זיקה גיאוגרפית מוכחת ליבשת הוותיקה, בספורט אנחנו כבר שנים אירופאים למהדרין וכך גם מתברר, בתחום האקדמי. את ההתאחדות בירכה כמובן שרת החוץ, ציפי ליבני, ששמחה בימים אלה על כל קשר ישראלי אירופאי, שיעזור לשפר את תדמיתה של ישראל.

את המהלך יזמה ההתאחדות בשילוב פעולה מלא עם משרד החוץ הישראלי. ממשרד החוץ נמסר, כי שילוב הפעולה של התאחדות הסטודנטים עם איגוד הסטודנטים האירופאי יכול להועיל רבות לקידום הקשרים התרבותיים והאקדמיים בין ישראל לאירופה בעתיד. עוד נמסר, כי מדובר למעשה בהזדמנות מבורכת ליצירת קשרים בין דור העתיד המקומי לזה האירופי ויכול לשמש כפלטפורמה נהדרת לקידום נושאי ההסברה הישראליים.

איתי שונשיין, יו"ר ההתאחדות. הישג מרשים. (צ' - יח"צ)
איתי שונשיין, יו"ר ההתאחדות. הישג מרשים. (צ' - יח"צ)

השתלמות בשיווק אינטראקטיבי
בית הספר של אנשי הפרסום - הבצפר, מציע מסלול השתלמות חדש בשיווק ופרסום אינטראקטיבי. לתוכנית יכולים להצטרף אנשי שיווק ופרסום העובדים כבר בתחום ורוצים לדעת קצת יותר על אפשרויות הפרסום באינטרנט ובמדיה הדיגיטלית.

מבית הספר נמסר כי מדובר על ארבעה מפגשים, אותם יעבירו מנהלי חברות אינטרקטיב שיציגו בפני אנשי הפרסום דוגמאות מוצלחות של קמפיינים מכל העולם.

הקורסים כוללים נושאים כמו: קהילות ותוכן גולשים; קריאייטיב אינטראקטיבי; שיטות טכנולוגיות ושיטות קריאייטיביות להנעה לפעולה; סטטיסטיקות ומדידת אפקטיביות והאינטרנט ככלי שיווקי.

מבית הספר נמסר כי החליטו לפתוח את ההשתלמות בעקבות עליית הדרישה לידע בנושא מצד מפרסמים ואנשי מדיה. עוד נמסר, כי למרבה ההפתעה, רבים מהמשתתפים מגיעים מהתחום עצמו וממקומות כמו: וואלה!, The Marker ותפוז. בבצפר טוענים כי מעולם לא היה מקום שלימד את התחום, לדבריהם רוב העוסקים באינטרקטיב למדו את הנושא תוך כדי עבודה.

נרשמו למכללות בגלל השביתה
במכללת תל-אביב יפו מדווחים כי שביתת המרצים אומנם הזיקה לסטודנטים אבל השפיעה לחיוב על המכללות. לפי נתוני המכללה, השביתה הארוכה, הובילה לגידול של 50% בנרשמים לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

הגידול המרשים התרחש כצפוי במועד ההרשמה לסמסטר אביב. עוד נמסר מהמכללה, כי במהלך השביתה קיבלו במוסד עשרות טלפונים של סטודנטים מיואשים באוניברסיטאות שביקשו לבדוק את מסלולי הלימוד במוסד ובכך העלו גם את אחוזי המתעניינים בכ-50% לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה.

אין ספק, כי המכללות ברחבי הארץ יצאו המרוויחות הגדולות של השביתה, כאשר ברחבי כל הארץ עזבו סטודנטים את האוניברסיטאות לטובת המכללות שהמשיכו ללמד במרץ גם במהלך השביתה הארוכה. יש להניח כי המכללות הן היחידות שלא ציפו בכיליון עיניים לשובם של המרצים לכיתות הלימוד באוניברסיטאות

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי