האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קמפיין דרומי חדש

קמפיין חדש לשיווק אוניברסיטת בן-גוריון יוצא לדרך. כוכבי הקמפיין הם סטודנטים מצטיינים מפקולטות שונות בקמפוס

רוי רגב | 22-01-2008 12:09:00

אוניברסיטת בן-גוריון הדרומית, הכריזה על קמפיין פרסום חדש לקראת שנת הלימודים הבאה. זהו הקמפיין השני שעושה האוניברסיטה ובדומה לשנה שעברה, גם השנה, מי שמככב בקמפיין הם סטודנטים מצטיינים, הלומדים באוניברסיטה ובעלי רקע שונה.

בקמפיין מצולמים הסטודנטים בשילוב אובייקטים הקשורים לתחומי הלימוד שלהם, בניסיון לשקף למתעניינים את אופי הלימודים בתחום בבן-גוריון.

מהאוניברסיטה נמסר כי הם מנסים למתג את עצמם בקמפיין הנוכחי, כמוסד השואף למצוינות וכמקום שמהווה בחירה ראשונה לסטודנטים השואפים למצוינות בתחום האקדמי. הקמפיין ינסה למשוך סטודנטים חזקים ממרכז הארץ ומצפונה על חשבון האוניברסיטאות הגדולות.

שגיא לרנר, מנהל השיווק של האוניברסיטה, מספר: "השנה בחרנו להתמקד בתחומים שבהם לאוניברסיטת בן-גוריון יש ערך מוסף. לא מדובר רק בתחומי הלימוד אלא גם בתרומה לקהילה ומעורבות חברתית בתחומים כמו – רפואה, עבודה סוציאלית ופיזיותרפיה. בנוסף, הדגשנו בקמפיין גם את תחומי הלימוד בהם יש לאוניברסיטה תוכניות לימוד מיוחדות או מוניטין ידוע".

בין תחומי הלימוד בהם בחרו להתמקד בקמפיין גם: הנדסת מערכות מידע, ניהול תיירות ומלונאות, הנדסת מכונות, מדעי המחשב ומנהל עסקים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי