האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

יחסמו גם בחיפה

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה הודיעה כי אם לא תסתיים השביתה עד יום ב' לא תתאפשר כניסה לקמפוס. בת"א יפגינו מחר

רוי רגב | 04-12-2007 12:15:00

לאחר שהאוניברסיטאות בתל אביב וירושלים החלו בצעדי מחאה נגד הממשלה, האוצר ומשרד החינוך תוך תמיכה בסגל המרצים הבכיר, מצטרפת למחאה הגורפת גם אוניברסיטת חיפה. היום הודיעה אגודת הסטודנטים החיפנית כי החל מיום שני הבא, תשבית האגודה את האוניברסיטה הצפונית מלימודים וממחקר. מהאגודה נמסר כי השביתה תצא לפועל במידה ועד יום שני לא יושג הסכם בין הסגל הבכיר לאוצר בנושא שחיקת שכרם ולא תסתיים שביתת הסגל הבכיר.

יניב בן שושן, יו"ר אגודת הסטודנטים בחיפה, מסר בהודעה: "מטרת השביתה היא למנוע מהסטודנטים להיות הנפגעים בשביתת הסגל הבכיר. רצינו לזעזע את הסגל הבכיר כך שיעשו יותר כדי לסיים את השביתה."

אוניברסיטת חיפה. מצטרפים לתל אביב ולעברית. (צ'-יח"צ)
אוניברסיטת חיפה. מצטרפים לתל אביב ולעברית. (צ'-יח"צ)

הפגנה מחר בת"א
הודעת האגודה החיפנית מגיעה לאחר שבוע בו הודיע הסגל הבכיר כי הוא ישתף פעולה עם חברי הסגל הזוטר והסטודנטים על מנת להפעיל לחץ על משרד האוצר. אתמול הצטרפה אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית למחאה ונעלה את שערי האוניברסיטה. מחר צפויה להתקיים הפגנה משותפת של סטודנטים ומרצים באוניברסיטת ת"א ותחסם הכניסה לאוניברסיטה התל אביבית, תוך שגם מרצים יעמדו בשערים הנעולים.

מחר כאמור, ייסגרו שערי אוניברסיטת ת"א, מועצת האגודה אף דנה באפשרות למנוע בהמשך את כניסת חברי הסגל הבכיר בלבד אשר ממשיכים להגיע לצורף מחקר אף שהם שובתים ממתן הרצאות. בנוסף, הגיעה האגודה התל אביבית להסכם עם רקטור האוניברסיטה על האצת קצב הקורסים שכן מתקיימים, בסיכום עם הסטודנטים בפקולטות השונות.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי