האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס אנימציה, תלת מימד והדמיה ממוחשבת

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אנימציה, תלת מימד והדמיה ממוחשבת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
תוכנות מחשב שונות מאפשרות לנו לדמות מציאות, מציאות שתיראה כמעט כמו העולם האמיתי. בעסקים רבים ברחבי הארץ זקוקים להדמיות כאלה בכדי להכין מודלים של בניינים העומדים להיבנות, הכנת מצגות המשלבות אפקטים תלת מימדים, וכדומה. עולם האנימציה וההדמיה הממוחשבת מאפשר יצירה מגוונת ומרהיבה של שילובים ואמצעים חזותיים שונים. קורס אנימציה, תלת מימד והדמיה ממוחשבת מעניק לסטודנטים את ההכשרה לביצוע עבודות אלה.
 
 
משך הלימודים
הלימודים נפרשים לרוב על פני מספר חודשים ולעתים אף שנה.
*משתנה ממוסד למוסד.
 
 
תנאי קבלה
  • ראיון אישי אצל צוות המרצים
  • ידיעת השפה האנגלית ברמה טובה נחשבת הכרחית לתעסוקה שוטפת עם התוכנות השונות בהן נעשה שימוש
* תנאי קבלה משתנים לפי מוסדות לימוד.
 
 
בתקופת הלימודים נרכשות השכלה ושליטה מלאה עם התוכנות הבאות:
1. תוכנת לעיבוד תמונות פוטושופ.
2. פרמייר המשמשת לעריכת וידאו.
3. Flash Action דרכה יוצרים אנימציה לאתרי אינטרנט.
4. 3D Studio Max עבור עיצוב והדמיה תלת ממדית.
 
 
לימודים אלה מכשירים את הסטודנטים לביצוע של עבודות אנימציה לפרויקטים והן לאתרי אינטרנט. ההשכלה הרחבה שנרכשת בתחום מאפשרת יצירת אובייקטים ועריכתם, עיצוב דמויות דרך הדמיה ממוחשבת, ועוד. הידע הנרכש מאפשר לסטודנטים לשלב בעבודה השוטפת תוכנות שונות כמו שימוש בתמונות שעובדו בפוטושופ עבור יצירה של אנימציה בתוכנת 3D Studio Max. כמו כן, ניתן לעבור הכשרה העוסקת גם בסרטי אנימציה קצרים וכתיבת תסריט עבורם. לימודים אשר מתמקדים בתחום זה עוסקים בהיבט ההיסטורי של עולם האנימציה לגווניה –כזו שיוצרה במחשב והן כזו שיוצרה דרך רישום, מבוצעים דגשים על איור דמויות בהתאם לתחושה שהדמות אמורה להעביר. בחלק מהמוסדות הלימוד בתחום ניתן לרכוש השכלה גם בתחום הפיסול בפלסטלינה, בו נעשה לעתים רבות שימוש בעולם האנימציה.
 
 
קורס תלת מימד - קורס מאיה
קורס תלת מימד מעניק למשתתפים את האפשרות לבחור בתוכנות עיצוב ספציפיות הנדרשות לעבודה בתחום. למשל: תוכנת המאיה המשמשת ליצירה של אנימציות והדמיות ממוחשבת, עיצוב ממשקים אטרקטיביים, עיצוב מוצר ואתרי אינטרנט, עיצוב פנים ואדריכלות. תוכנת המאיה נחשבת לאחת מהתוכנות הפופולאריות והשימושיות ביותר בקרב המומחים בתעשיית האנימציה ותלת המימד. התמצאות בתוכנת המאיה תבטיח לבוגרים את הכלים הטובים ביותר לצורך עריכה של סרטוני וידאו מונפשים בטכנולוגיות 3 מימדים ריאליסטית.
 
 
אפשרויות תעסוקה בתחום
עם סיום הלימודים, בוגרי הקורס יוכלו לאייש משרות אנימטורים והדמיה בעסקים וחברות הזקוקים לאנשי מקצוע בתחום - משרדי אדריכלות, לדוגמה, הזקוקים להדמיה ממוחשבת של בניינים. בעתיד יוכלו הבוגרים לנצל את הידע שצברו כדי להעניק קורסים מקצועיים בתחום, וכן לפתוח חברות עצמאיות המעניקות שירותים אלה. בכדי לשפר את הסיכויים לקבלת קידום בעתיד, מומלץ לרכוש השכלה רחבה דרך לימודי תואר אקדמי באנימציה או בתקשורת דיגיטאלית.
 
 
כמה מרוויחים הבוגרים?
שכר אנימטור מתחיל יעמוד בממוצע על שכר של 6500-7000 ש"ח. ככל שתצברו נסיון השכר שלכם יעלה בהתאם ויוכל להגיע גם למשכורות של 12,000 ₪. תמיד קיימת האופציה לעבוד כפרילנסרים או להגדיל את השכר ע"י עבודות פרילנס מהצד.
 
מחפשים עוד מקצועות לימוד מעניינים? בדקו כאן

סטודנטים ממליצים על אנימציה ותלת מימד

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
163 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.47 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה באנימציה ותלת מימד בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים