האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס סטארט אפ

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס סטארט אפ
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס סטארט אפ
 
מושג הסטארט אפ, הידוע גם כ"חברת הזנק", כבר לא שמור רק לעוסקים בתחומי ההיי-טק והמחשבים וכיום הוא נתפס כסלנג עברי לכל דבר. משמעותה של חברת סטארט אפ היא לקחת רעיון עסקי כלשהו ולפרוץ איתו לשוק במהירות בהתבסס על החידוש והמקוריות של הרעיון עליו מבוססת החברה. בפועל, מסתבר שרוב רובם של האנשים שמנסים לפתח רעיון לסטארט אפ כושלים במשימתם ולא מצליחים להביא את רעיונם לכדי מימוש, וזאת בעיקר מפני שבדרך כלל הרעיונות לא מספיק טובים וייחודיים או שהחברה לא מצליחה להניב רווחים אחרי שכבר הוקמה והושקעו בה כספים רבים.
 
קורס סטארט אפ מנסה לחשוף בפניי המעוניינים את רזי הסודות והעקרונות הייחודיים לתחום זה מנקודת מבטם וניסיונם האמיתי של מפתחי סטארט אפ שנכשלו בעצמם בפיתוח וחוו על בשרם מהו כשלון בהקמת עסק חדש. הלימודים מעניקים למשתתפים ידע תיאורטי וכלים פרקטיים לפיתוח סטארט אפ החל משלב גיבוש הרעיון ועד לשלב ביצועו.
 
 
קורס סטארט אפ - מה לומדים?
 
במסגרת קורס סטארט אפ נלמדים נושאים כגון הצגת רעיונות סטארט אפ, שיווק ופרסום, סיקור וניתוח שוק, השקעות אסטרטגיות, היבטי הקניין הרוחני, תכנון המס, המוצר והגדרותיו, פיתוח תוכניות עסקיות, מודלים עסקיים בסטארט אפ, נקודות חשובות בהנהלת חשבונות, רעיונות טכנולוגיים ומרכיביהם, שווקים פוטנציאלים, התאגדויות ושותפויות, קרנות והון ציבורי, חממה טכנולוגית ועוד נושאים מעניינים שמציע קורס סטארט אפ.
 

קורסים ולימודי תעודה ביזמות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים