האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס יזמות עסקית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס יזמות עסקית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לא כל אדם שיש לו יוזמה מסוימת, רעיון מסוים, מוציא אותו לפועל ובעצם מרבית היוזמות אינם מצלחים לצאת משלב המחשבה לשלב המעשי, פתיחת עסק המדבר על אותה יוזמה. כיום ישנם מכשולים רבים שמקשים על היזמים העסקיים את ההוצאה לפועל של הרעיון העסקי, היוזמה העסקית, בין אם מדובר על אי השגת מימון להגשמת הרעיון, כשלי בירוקרטיה, קבלת אישורים על פטנט ועוד.
 
כל בעל יוזמה מסוימת יכול לנסות להתחיל את התהליך הארוך של הגשמת החלום העסקי שלו לבד, ללא עזרה מקצועית, הוא גם יכול להירשם לקורס יזמות עסקית שייתן לו את כל הכלים הדרושים לו לשם הגשמת החלום העסקי שלו, בין אם מדובר על איך מגדירים אסטרטגיה עסקית ושיווקית, כיצד לבדוק האם היוזמה היא כדאית, כיצד להכין תוכנית עסקית, מאיפה להשיג מימון ועוד, הכול כדי שייצא עם כל הידע העדכני ביותר לשם הוצאה לפועל של היוזמה העסקית.
 
 
 בין נושאי הלימוד:
 
כאמור קורס יזמות מכשיר את הלומדים בו, כיזמים עסקיים, כל בעל יוזמה אפילו הקטנה ביותר יכול להירשם לקורס יזמות עסקית בכדי לקבל את הידע להגשמת היוזמה. נושאי הלימוד בקורס יזמות עסקית מגוונים, מכיוון שעל היזם לתכן היטב את צעדיו העתידיים עוד לפני שהשיק את המוצר, עליו לחשוב על כסף לשיווק המוצר, בכמה למכור את המוצר ועוד ולכן, הוא צריך ללמוד את הנושאים הבאים: הקמת עסק, פתיחת עסק, ניהול פיננסי, שיווק העסק, תכנון תזרים מזומנים, תכנון שלבי המכירה, הרכבת תוכנית עסקית ועוד.
 
איפה לומדים?
 
יזמות עסקית ניתן ללמוד תחת לימודים של תואר ראשון במנהל עסקים או במסגרת של קורס מזורז וקצר במכללות/בתי ספר ללימודי תעודה. לאור זה שמדובר במקצוע מבוקש ניתן למצוא את התחום לימודים הנ"ל כמעט בכל בית ספר או אוניבריסיטה/מכללה ברחבי הארץ - לדוגמא קורס יזמות במכללת פסגות בסופו מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה
 
משך הלימודים:
 
הלימודים יכולים להמשך מחודשים ספורים ועד שנתיים, תלוי בסוג הלימודים אותם בחר הסטודנט ללמוד ובהיקפם. בדרך כלל מדובר בפעם עד פעמיים בשבוע במתכונת של לימודי ערב או בוקר. כמובן שמי שבחר ללמוד יזמות במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים יכול לחשב את משך הלימודים כחלק מהתואר אותו הוא לומד. 
 
קהל היעד:
 
לימודים של יזמות עסקית מיועדים בעיקר ליזמים שמעוניינים להקים עסק חדש וכמובן גם לאלו שכבר עברו את שלב ההקמה הראשוני של העסק ומעוניינים להרחיב את הפעילות ואת המחזור החודשי/שנתי. הלימודים בקורס מעניקים כלים מתקדמים ומעשיים לניהול העסק, לגיוס מקורות מימון ממשקיעים ובעלי הון להרחבת הפעילות העסקית הקיימת, וכמו"כ מסייעים בבחינת הרווחיות של העסק, בפתרון בעיות בתזרים המזומנים, בבחינת כדאיות חדירה לשווקים חדשים בארץ ובעולם ועוד ועוד.
 
 
 

קורסים ולימודי תעודה ביזמות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים