072-3300504

קורס יזמות עסקית

לא כל אדם שיש לו יוזמה מסוימת, רעיון מסוים, מוציא אותו לפועל ובעצם מרבית היוזמות אינם מצלחים לצאת משלב המחשבה לשלב המעשי, פתיחת עסק המדבר על אותה יוזמה. כיום ישנם מכשולים רבים שמקשים על היזמים העסקיים את ההוצאה לפועל של הרעיון העסקי, היוזמה העסקית, בין אם מדובר על אי השגת מימון להגשמת הרעיון, כשלי בירוקרטיה, קבלת אישורים על פטנט ועוד.
 
כל בעל יוזמה מסוימת יכול לנסות להתחיל את התהליך הארוך של הגשמת החלום העסקי שלו לבד, ללא עזרה מקצועית, הוא גם יכול להירשם אל קורס יזמות עסקית שייתן לו את כל הכלים הדרושים לו לשם הגשמת החלום העסקי שלו, בין אם מדובר על איך מגדירים אסטרטגיה עסקית ושיווקית, כיצד לבדוק האם היוזמה היא כדאית, כיצד להכין תוכנית עסקית, מאיפה להשיג מימון ועוד, הכול כדי שייצא עם כל הידע העדכני ביותר לשם הוצאה לפועל של היוזמה העסקית.


בין נושאי הלימוד של קורס יזמות עסקית

כאמור קורס יזמות מכשיר את הלומדים בו, כיזמים עסקיים, כל בעל יוזמה אפילו הקטנה ביותר יכול להירשם אל קורס יזמות עסקית בכדי לקבל את הידע להגשמת היוזמה. נושאי הלימוד של קורס יזמות עסקית מגוונים, מכיוון שעל היזם לתכן היטב את צעדיו העתידיים עוד לפני שהשיק את המוצר, עליו לחשוב על כסף לשיווק המוצר, בכמה למכור את המוצר ועוד ולכן, הוא צריך ללמוד את הנושאים הבאים: הקמת עסק, פתיחת עסק, ניהול פיננסי, שיווק העסק, תכנון תזרים מזומנים, תכנון שלבי המכירה, הרכבת תוכנית עסקית ועוד.


איפה לומדים קורס יזמות עסקית ?

יזמות עסקית ניתן ללמוד תחת לימודים של תואר ראשון במנהל עסקים או במסגרת של קורס מזורז וקצר במכללות/בתי ספר ללימודי תעודה. לאור זה שמדובר במקצוע מבוקש ניתן למצוא את התחום לימודים הנ"ל כמעט בכל בית ספר או אוניבריסיטה/מכללה ברחבי הארץ - לדוגמא קורס יזמות במכללת פסגות בסופו מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה.
 

משך הלימודים של קורס יזמות עסקית

 
הלימודים יכולים להמשך מחודשים ספורים ועד שנתיים, תלוי בסוג הלימודים אותם בחר הסטודנט ללמוד ובהיקפם. בדרך כלל מדובר בפעם עד פעמיים בשבוע במתכונת של לימודי ערב או בוקר. כמובן שמי שבחר ללמוד יזמות במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים יכול לחשב את משך הלימודים כחלק מהתואר אותו הוא לומד. 
 

קהל היעד

 
לימודים של קורס יזמות עסקית מיועדים בעיקר ליזמים שמעוניינים להקים עסק חדש וכמובן גם לאלו שכבר עברו את שלב ההקמה הראשוני של העסק ומעוניינים להרחיב את הפעילות ואת המחזור החודשי/שנתי. הלימודים בקורס מעניקים כלים מתקדמים ומעשיים לניהול העסק, לגיוס מקורות מימון ממשקיעים ובעלי הון להרחבת הפעילות העסקית הקיימת, וכמו"כ מסייעים בבחינת הרווחיות של העסק, בפתרון בעיות בתזרים המזומנים, בבחינת כדאיות חדירה לשווקים חדשים בארץ ובעולם ועוד ועוד.
מעניין אותך קורס יזמות עסקית?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה ביזמות בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד יזמות לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד