האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מוהלים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מוהלים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס מוהלים
עפ"י ההלכה היהודית חייב במילה כל תינוק בריא בהיעו לגיל 8 ימים . את טקס הברית עורך המוהל שמכין את התינוק ואת הציוד הנדרש לעריכת המילה.
הביקוש הגבוה הקיים כיום בשוק למוהלים מוסמכים, אשר עברו הכשרה הלכתית ורפואית מקיפה והוסמכו לתפקידם בידי צוות רבני מיומן,הופך את המסלול הזה לקורס מבוקש בקרב המגזר הדתי .
נכון להיום, החוק איננו מחייב קבלת רישיון מוהל, ולכן, רבים מהמוהלים בשוק מבצעים את המלאכה ללא שעברו קורס מילה מקצועי.
 
מה לומדים
קורס מוהלים מכיל בתוכו לימוד הלכתי שמבוסס בעיקרו על שו"ע יו"ד הלכות מילה, לימוד רפואי מבחינת הפן האנטומי של איבר המין ,כשירות התינוק לברית, מחלות הגורמות לעיכוב הברית,כלים וציוד הנדרשים למוהל לביצוע הברית, חיתוך הערלה, חבישה, בדקית התינוק לאחר הברית, הנחיית הורים לאחר ביצוע הברית, ולימודים מעשיים באמצעות מודלים וסימולציות ועוד מגוון רחב של נושאים.
 
קהל יעד
קהל היעד ברובו של קורס זה הינו מן המגזר הדתי שומרי מצוות.הוא מתאים למי שרוצה להשתלב בעבודה כמוהל כמו גם לרבנים וגם לכל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו בתחום. 
 
איפה עובדים
בוגרי הקורס יוכלו להתשלב בסיום הלימודים כמוהלים ולהכניס תינוקות בבריתו של אברהם אבינו. מכיוון שנולדים אלפי תינוקות מדי שנה אפשרויות התעסוקה בתחום הם גדולות והבוגרים יוכלו להינות מפרנסה טובה מאוד. בוגרי הקורס יוכלו להרחיב את מגוון העיסוקים שלהם ולפנות גם ללימודי קורס משגיחי כשרות.
 

קורסים ולימודי תעודה בהכשרה בתחומי דת בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים