האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

למה כדאי להיות הנדסאי?

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלמה כדאי להיות הנדסאי?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
למקצועות ההנדסאים יתרונות רבים. הם מאוד פרקטיים ונגישים ללמידה ולעיסוק בתחום. בעל תעודת הנדסאי יכול להשתלב במגוון עצום של משרות שונות בתחום התעשייה וההנדסה. בכל שנה אלפי סטודנטים נרשמים ללימודים אלו. תמיד ישנה השאלה האם זה נכון לעשות תעודת הנדסאי והאם עדיף תואר מדעי או לימודי הנדסה דווקא?  
 
 לימודים פרקטיים
יתרון הבולט ביותר הוא היכולת לרכוש מקצוע טוב בתקופת זמן קצרה יחסית. הלימודים אורכים בדרך כלל כשנתיים לעומת לימודי הנדסה שלוקחים בדרך כלל פי שניים זמן (4 שנים). הלימודים הם ברמה גבוהה והם מאוד ממוקדים. השאיפה היא להכשיר את הסטודנט באופן ספציפי למקצוע שהוא לומד כדי שזה ישש אותו בעבודה שלו. כמעט ואין קורסי העשרה נוספים אשר אין להם באמת צורך בהמשך הדרך.
 
 קל ללמוד ולעבוד
 יתרונות נוספים חוץ מזמן הלימודים הקצר, תנאי הקבלה הם לרוב נוחים מאד ודורשים ציונים ממוצעים.לרוב אין צורך בבחנה הפסיכומטרית. בנוסף שכר הלימוד די נמוך, יש הטבות לחיילים משוחררים וניתן לעשות את הלימודים תוך כדי שילוב עם עבודה.

יתרון משמעותי נוסף הוא  העובדה שלימודי הנדסאים ממוקדי מטרה ומכווינים מראש את התלמידים לאפשרויות תעסוקה מסוימות. התעודה מכשירה את הסטודנט לעבודה בתחום ספציפי ומעניקה לו את כל הידע הנדרש בכדי להשתלב בתעסוקה במהירות. הנדסאים בכל התחומים הם כוח נדרש בשוק התעסוקה ומהווים עובדים יעילים ואיכותיים בתעשיות השונות.
 
לעוד מידע על לימודי הנדסאי לחצו כאן

הנדסאים בלימודי הנדסאים כללי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים