לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס בנייה ירוקה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בנייה ירוקה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס בנייה ירוקה
 
בנייה ירוקה היא דרך נוספת של בנייה, תכנון, ותפעול של בתים, כשונה מהשיטה הישנה מטרתה של שיטה זו היא חיסכון באנרגיה וחומרים תוך כדי התחשבות והימנעות בפגיעה במשאבי הטבע ובאיכות הסביבה, לכן יותר ויותר חומרים המשמשים את הבונים בבנייה ירוקה הם חומרים ידידותיים לסביבה. בנייה ירוקה מחייבת את כל הנשמות הפועלות לשם הקמת בניין ירוק להשתמש בבנייה ירוקה ותוך רצון לחיסכון מקסימאלי באנרגיה וכמה שפחות פגיעה באיכות הסביבה ובזיהום האוויר.
 
 
קורס בנייה ירוקה - בין נושאי הלימוד
 
קורס בנייה ירוקה המהווה ענף בתוך התחום של הנדסת בניין נהייה פופולארי מאוד בשנים האחרונות מיועד לאדריכלים, מהנדסים, יזמים, מנהלי פרויקטים ועוד שמעוניינים לשנות את המצב האקולוגי שמשתנה לרעה בעקבות ריבוי המבנים הגורמים להתחממות כדור הארץ. בין הנושאים של קורס בנייה ירוקה ניתן למצוא נושאים כמו דוגמאות לבנייה ירוקה לאורך ההיסטוריה, עקרונות הבנייה הירוקה, טכנולוגיות חדשות לבנייה ירוקה, אנרגיה סולארית כתחליף לאנרגית חשמל, שיטות בנייה מסורתיות, בנייה ירוקה בעיר מודרנית, שימוש בתאורה ואוורור טבעיים, חסכון במים על ידי מחזור, חימום והסקה מלאכותיים בבית ירוק ועוד.
 
בנייה ירוקה - איפה עובדים?
 
מדינת ישראל והעולם כולו ובעיקר המדינות המערביות הופכים להיות יותר ויותר מודעים לאיכות הסביבה ולהתחממות הגלובלית - על כל המשתמע. לאור העלייה במודעות הצורך באדריכלים ירוקים ובבוגרי לימודים של תחום הבנייה הירוקה, הביקוש לעובדים בתחום הולך ועולה וכך גם השכר אותו הם מרוויחים. 

גם האזרח הישראלי הממוצע, שאינו נחשב ל"ירוק" ומודע במיוחד לנושא הנ"ל, מודע ליתרונות הטמונים בבנייה ירוקה - הן מבחינת החסכון בחשמל ובמים שיכול להיות אדיר, במידה והבית או הבניין נבנים בצורה נכונה. כך שבמקרים רבים, השקעה כספית גדולה יותר בבית "ירוק" היא משתלמת מאוד לטווח הרחוק - לא רק מבחינת איכות הסביבה אלא גם מבחינה כלכלית.
 
קורס בנייה ירוקה - כמה מרוויחים?
 
נושא השכר דינאמי ותלוי בלא מעט משתנים כמו - האם יש לבוגר תואר ראשון/שני, האם מדובר רק בבוגר של לימודי תעודה, האם יש נסיון שהוא מגיע איתו לעבודה החדשה וכו'. יועץ בניה ירוקה שיבחר לעבוד כשכיר ואין לו נסיון קודם ירוויח בשנים הראשונות סכום של כ-8,000 ש"ח חודיש בשנים הראשונות. אחרי כמה שנות נסיון ועם צבירת רקורד ושם טוב בתחום יכול השכר לטפס ולהעמוד על כ-10,00-11,000 ש" חודשי. לעומת זאת, מי שיתחיל עבודה לא רק כבוגר עם תעודה אלא גם עם תואר ראשון בתחום יכול להרוויח כבר מהיום הראשון לעבודה סכום שיעמוד על כ-10,000-12,000 ש"ח חודשי - גם פה תלוי בדיוק איזה תואר יש לו/ה ולאיזה תפקיד הוא נכנס לעבוד וכו'.
 
 
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בנייה ירוקה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה באיכות הסביבה - לימודים ירוקים בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים