072-3300504

קורס עוזר וטרינר

מידע כללי
 
קורס עוזר וטרינר מיועד לכל אוהבי החיות אשר מתעניינים בלימודי רפואת בעלי חיים אך נרתעים ממסלול לימודי וטרינריה מפרך האורך כ- 7 שנים. עוזר וטרינר הוא איש מקצוע שתפקידו לסייע לרופא החיות בעבודה השוטפת, בבדיקת בעלי חיים, בהענקת הטיפול בפועל ובמקרים מסוימים אף בניתוח בעלי החיים במקרה הצורך. לנוכח החשיבות של תפקיד זה, מציעים מוסדות הלימוד לוטרינריה קורסים מקצועיים לעוזרי וטרינר במטרה להכשיר עוזרים איכותיים אשר יסייעו למערך הוטרינרי בארץ תוך כדי קבלת סיפוק מעבודה שהם אוהבים והכי חשוב, עבודה שיכולה להציל חיים.
 
 
למי מתאים
קורס זה מתאים לאוהבי בעלי החיים בעיקר וגם לאלו המתעניינים בעובדה עם אופי שנותן שירות ומסייע לבעלי החיים. קהל מתאים נוסף הוא, גם למי שכבר עוסק בעבודה עם בעלי חיים ביום יום כמו: מאלפי כלבים, בעלי חנויות חיות, מטפלים בבעלי חיים, מדריכי רכיבה על סוסים וכו'.
 
 
מה לומדים?
במסגרת קורס עוזר וטרינר נלמדים נושאי וטרינריה רבים כגון: מושגי יסוד בעולם רפואת בעלי החיים, עקרונות בניהול של מרפאה וטרינרית, הכרה של כלי עזר רפואיים, היכרות עם סוגי גזעים ומינים של חיות, אופנים שונים לטיפול בחיות בהתאם לתכונות הבעל החיים המטופל, הבנת תפקיד עוזר הוטרינר כמשלים לרופא הראשי,מחלות נפוצות, חיסונים, הליכים חירוגיים נפוצים, ועוד נושאים רבים אותם זוכים ללמוד המשתתפים במהלך קורס עוזר וטרינר.
 
 
תנאי קבלה 
מעומדים מעל גיל 18, בעלי 12 שנות לימוד, ידע בשפה האנגלית וראיון קבלה אישי.
 
 
משך זמן הלימודים
ברוב המכללות קורס זה נמשך בין 240 ל-360 שעות לימוד אקדמיות. הם מתפרסים על פני חצי שנה לשנה וחצי(בהתאם לתדירות פגשים בשבוע - משתנה ממוסד למוסד).
 
 
אפשרויות תעסוקה
בסיום הלימודים הבוגרים יוכלו להשתלב בעבודות כעוזרי ווטרינר בבית חולים, מרפאות פרטיות, גני חיות וכו'. חלק מן המוסודת לימוד מסייעות לבוגריהן להשתלב בשוק העבודה ובכך בקלות בחיפוש מקום עבודה.
 
 
שכר התחלתי ממוצע 
עוזר ווטרינר בתחילת דרכו יכול להגיע לשכר שבין 6,000 ל-7,500 ש"ח בממוצע. ככול שצוברים ניסיון וותק בתחום יכולים להגיע לשכר 10,000 ש"ח בממוצע.
מעניין אותך קורס עוזר וטרינר?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בטיפול בבעלי חיים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד טיפול בבעלי חיים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד