האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תיק עבודות עיצוב גרפי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתיק עבודות עיצוב גרפי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
ההכנה לקראת בחינת הכניסה לבתי הספר לעיצוב גרפי הינה שלב מכריע בדרכי המועמד ללימודי אומנות במוסדות השונים. אם אתם רוצים לבוא מוכנים, מדויקים, רגועים, עם בטחון עצמי כמי שיודע את הדרישות והציפיות כדאי שיהיה לכם תיק עבודות מלא ועשיר.
 
מוסדות הלימוד השונים לא מחפשים לקבל אליהם מעצבים גרפיים מקצועיים. מה שחשוב להם זה לבדוק האם לאותו אדם יש את הפוטנציאל שממנו יכול להתפתח מעצה מוכשר וטוב. לכן תיק העבודות הוא חלק חשוב מאוד למעוניינים ללמוד את התחום כי הרי מדובר בחלק עיקרי מהקבלה למוסד הלימודים. התיק צריך להיות מגוון ומסקרן. התיק צריך להראות תחומי עניין שונים, נקוד מבט וזוויות מקוריות, עבודה עם חומרים שונים וכמובן עבודה בטכניקות שונות.
 
כאשר בונים את תיק העבודות מה שחשוב הוא לא כמות הפרוייקטים והעבודות אלא היכולת להציג את העובדה שאתם יודעים לבצע דברים ייחודיים ומגוונים. תיק העבודות של המעצב הגרפי הוא בעצם שילוב בין טקסט לתמונה לצורך העברת מסר מסויים. כמובן שצריך לעשות זאת בצורה מעניינת, ייחודית ומרתקת.
תיק העבודות ישמש את המעוניינים להירשם ללימודי העיצוב במוסדות אשר מעניקים תואר ובמוסדות לקורסים בעיצוב גרפי. דבר שחשוב להבין הוא שבכל מקום מצפים מהמועמד לשברים שונים כך שחשוב לדעת לאן פונים כאשר מכינים ובונים את תיק העבודות.
 
תיק העבודות מלווה את המעצב גם לאחר סיום לימודיו, כמובן בתוספת עבודות מהלימודים. מדובר בקורות חיים שהולכים איתך לכל מקום שתרצה לעבוד בו לאחר מכן בתחומי העיצוב.
 
 
 

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים