072-3300504

תיק עבודות עיצוב גרפי

מידע כללי על תיק עבודות של עיצוב גרפי

 ההכנה לקראת בחינת הכניסה לבתי הספר לעיצוב גרפי הינה שלב מכריע בדרכי המועמד ללימודי אומנות במוסדות השונים. אם אתם רוצים לבוא מוכנים, מדויקים, רגועים, עם בטחון עצמי כמי שיודע את הדרישות והציפיות כדאי שיהיה לכם תיק עבודות של עיצוב גרפי כזה שנחשב למלא ועשיר.
מוסדות הלימוד השונים לא מחפשים לקבל אליהם מעצבים גרפיים מקצועיים. מה שחשוב להם זה לבדוק האם לאותו אדם יש את הפוטנציאל שממנו יכול להתפתח מעצה מוכשר וטוב. לכן תיק עבודות לעיצוב גרפי הוא חלק חשוב מאוד למעוניינים ללמוד את התחום כי הרי מדובר בחלק עיקרי מהקבלה למוסד הלימודים. התיק צריך להיות מגוון ומסקרן. התיק צריך להראות תחומי עניין שונים, נקוד מבט וזוויות מקוריות, עבודה עם חומרים שונים וכמובן עבודה בטכניקות שונות.
 
כאשר בונים את תיק העבודות מה שחשוב הוא לא כמות הפרוייקטים והעבודות אלא היכולת להציג את העובדה שאתם יודעים לבצע דברים ייחודיים ומגוונים.
תיק העבודות של המעצב הגרפי הוא בעצם שילוב בין טקסט לתמונה לצורך העברת מסר מסויים. כמובן שצריך לעשות זאת בצורה מעניינת, ייחודית ומרתקת.
תיק העבודות ישמש את המעוניינים להירשם ללימודי העיצוב במוסדות אשר מעניקים תואר ובמוסדות לקורסים בעיצוב גרפי. דבר שחשוב להבין הוא שבכל מקום מצפים מהמועמד לשברים שונים כך שחשוב לדעת לאן פונים כאשר מכינים ובונים את תיק העבודות.
 
תיק העבודות מלווה את המעצב גם לאחר סיום לימודיו, כמובן בתוספת עבודות מהלימודים. מדובר בקורות חיים שהולכים איתך לכל מקום שתרצה לעבוד בו לאחר מכן בתחומי העיצוב.


מעניין אותך תיק עבודות עיצוב גרפי?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד