האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

האם כדאי לעשות mba

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי לעשות mba
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

MBA או בשמו הישראלי- תואר שני במנהל עסקים זהו תואר פופולרי ומבוקש ביותר ע"י בוגרי תואר ראשון. לא משנה מה למדת בתואר הראשון, תמיד יגיע הרגע בו תחשוב על תואר שני ותגיע למסקנה שהתואר שיקנה לך הכי הרבה ויקרב אותך אל עבר מטרותיך הוא תואר במנהל עסקים. אז מאיפה מתחילים?

הזמן שיקח לכם לעשות את התואר משתנה מאד בין מוסד למוסד ויש מלא תכניות שמשלבות בין דברים. לא בעיה למצוא את התכנית שתתאים לכם. יש מגוון תחומים שקשורים בנושא זה ושווה לבדוק להתעניין לגבי זה.

מן הסתם יש הבדל בין מוסדות הלימוד השונים אך למעשה רובם מלמדים את אותו הבסיס- לימודי ליבה תיאורטיים בניהול, סמינרים עיוניים ותכני בחירה וחטיבות מורחבות. אפשר לבחור בין הרבה אפשרויות של חטיבות משלימות: חטיבת מימון, יזמות, לימודי כלכלה, שיווק ועוד. 

התכנים הנלמדים במגרת לימודי מנהל עסקים מגוונים מאד, וביניהם ניתן למצוא מבחר תכניות לימוד שונות כמו: ניתוח מערכות מידע, משפט ודיני עבודה, מימון, מתמטיקה, לוגיקה, ניהול פרויקטים, שיווק, אסטרטגיה עסקית,ניתוח דוחות, ניהול מדיניות ועוד מלא תכנים שונים ומגוונים.

תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. בכללי, הרבה יותר קשה להתקבל לאחד האוניברסיטאות מאשר למכללות פרטיות או אזוריות. תנאי הקבלה כוללים: תעודת בגרות מלאה, בממוצע מעל מאה וחמש, ציון בחינה פסיכומטרית יפה, ממוצע ציונים של תואר ראשון גבוה. הצלחה במבחני הGMAT. מבחנים לא פשוטים בכלל.
במוסדות הפרטיים התנאים פחות נוקשים לקבלה אך הלימוד קשים באותה מידה.

 

 

לימודי תואר שני במנהל עסקים וניהול - MBA בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים