האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי תנועה לגיל הרך
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
הדרישה למדריכים ולמדריכות טובים לעבודה עם ילדים בגיל הרך עולה יותר ויותר בשנים האחרונות. תופעה זאת באה לידי ביטוי גם בביקוש הגובר ללימוד קורס מדריכי תנועה לגיל הרך שמכשיר מדי שנה מספר לא קטן של מדריכים ומדריכות בתחום התנועה לגילאי שנתיים ועד שש שנים. ההנחה הרציונאלית בשימוש בתנועה עם הגיל הרך היא שקיים מתאם חיובי בין פעילות גופנית לבין מיומנויות קריאה וכתיבה, מתמטיקה וקשרים חברתיים. המדריכים והמדריכות האיכותיים מצליחים להשתלב עוד במהלך הקורס במגוון מקומות תעסוקה בתחום ההדרכה לגיל הרך כגון גני ילדים, מעונות, מועדונים בבתי ספר, מתנסי"ם מקומיים, צהרונים, קייטנות ועוד.
 
 
תנאי קבלה
 
תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד אך ברוב המוחלט תצתרכו לעמוד בתנאים הבאים:
1. ראיון אישי
2. 12 שנות לימוד
 
 
מה לומדים בקורס?
 
קורס מדריכי תנועה לגיל הרך מציע מבחר נושאי לימוד מרתקים ומעניינים כדוגמת הכרת המרכיבים של התנועה בגיל הרך, חשיבות השימוש בתנועות גוף בחינוך ילדים, הכרת אביזרים המשמשים לביצוע תנועות, התפתחות פסיכולוגית של ילדים, תכנון שיעור, התפתחות סנסומוטורית, התפתחות חושית של ילדים, אנטומיה של הילדים, מוסיקה, חיות, צורות וצבעים, עונות, יסודות העבודה עם הגיל הרך, תכנון מערך שיעורי תנועה.
 
כאשר אנו מסתכלים על מטרת התנועה לגיל הרך אנו מדברים על מספר תחומים:
התחום המוטורי - פיתוח מיומנויות בסיסיות בתנאים אשר משתנים כל הזמן. הכרת הגוף שלנו ושליטה בו.
התחום החברתי - רכישת כישורים חברתיים, נתינה וקבלה, מנהיגות, התנהגות לפי כללים וחוקים, פיתוח מנהיגות ועוד.
התחום הקוגנטיבי - תכנון משימות וביצוען, הכרת מושגי יסוד, תפישה מרחבית, גדלים, צורות וצבעים, הבנת הקשר בין הסיבה לתוצאה ועוד.
 
 
אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים
 
אלו שהאהבה לילדים בוערת בהם יוכלו לבחור להמשיך ללימודי תואר ראשון בחינוך. אופציה נוספת היא להמשיך בלימודים ולפנות לתחום הטיפולי כמו לימודי תרפיה באמנות, תרפיה במוסיקה או טיפול בעזרת בעלי חיים. הלימודים משלבים התמודדות שאינה מילולית עם בעיות בתחום הנפשי ועוזרות מאוד להתמודדות.
אלו שיבחרו להשתלב בשוק העבודה בסיום הקורס יוכלו לעשות זאת במסגרות החינוך הרגיל או הבלתי פורמאלי. המדריכים יוכלו להעביר שיעורים שונים במהלך שעות הלימודים או בחוגים ומסגרות המתקיימות לאחר שעות הלימודים. 
 
 
שכר בתחום
 
מדריכו תנועה לגיל הרך משתכרות ברוב המקרים לפי שעה. ממוצע לשעה בתחום יתחיל ב150 ש"ח ויוכל להגיע גם ל-250. היתרון בתחום הוא היכולת לשלב בין מספר מוסדות וגופים ולעבוד על גילאים שונים. אפשרות נוספת אשר קיימת היא פתיחה של עסק עצמאי הכולל לוח פעילויות וחוגים לפי גילאים. באפשרות זו תוכלו להגדיל את השכר.

קורסים ולימודי תעודה בתנועה לגיל הרך בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים