האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב עיצוב פנים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי ערב עיצוב פנים

 
לימודי ערב עיצוב פנים
 
בשנים האחרונות ניתן לראות בברור שענף עיצוב הפנים בישראל תפס תאוצה ונמצא במגמת עלייה מתמדת.  כיום, הרבה יותר מאשר בעבר מושם דגש חזק על כל העניין של יופי ואסתטיקה וההשתלבות שלהם עם נוחות ופרקטיות. כמעט כל בית, בניין או מפעל בישראל שוכר כיום את שירותיו של מעצב פנים אשר עוזר בתכנון נכון, חכם ויפה של פנים הבית.
 
מעט על לימודי ערב עיצוב פנים

לימודי ערב עיצוב פנים אלה לימודים אשר נוצרו בעקבות הביקוש הגדול של אנשים ללמוד עיצוב פנים והעובדה שחלק מאותם אנשים אינם יכולים ללמוד במהלך היום מכיוון שיש להם התחייבויות קודמות והזמן הפנוי היחיד שנשאר להם ללמוד הוא בערבים. בין קהל זה נוכל למצוא אמהות, אנשים אשר עובדים במשרה מלאה, חיילים ועוד. לימודי ערב עיצוב פנים נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב וביום שישי מהבוקר עד הצהריים.
 
תכני הלימוד
 
תכני הלימוד אשר נלמדים במהלך לימודי ערב עיצוב פנים זהים לגמרי ללימודי יום בעיצוב פנים, למעשה ההבדל היחיד בין לימודי יום ללימודי ערב הוא השעה. הסטודנטים ללימודי ערב עיצוב פנים לומדים כיצד לתכנן, למלא ולעצב חללים שונים של מבנים כמו: בתי קפה, מסעדות, בנייני משרדים, מוזיאונים, בתי מלון, בתים פרטיים, גני אירועים, מפעלים ועוד סוגי חללים שונים ומגוונים.  
לימודי ערב עיצוב פנים ידועים בעובדה שהם מפתחים ומאתגרים מאד את החוש היצירתי והמקורי של הסטודנטים ומביאים בצורה הכי טובה את יכולת הביטוי האישית שלהם.

במהלך לימודי ערב עיצוב פנים עוברים הסטודנטים המון סדנאות והכשרות ביחד עם קורסים בעיצוב ואמנות, כגון: שרטוט אדריכלי, עיצוב פנים, ריהוט, בניית דגמים, עבודה עם תוכנות שרטוט, פיסול, צילום ועוד.
 
 

לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי