האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

למכור את עצמך לעולם

העידן המודרני מביא עימו דרישה רבה לאנשי שיווק ופרסום. נטען שמקצועות אלו מניעים את מערך הפעולות העסקיות בעידן המאופיין בדינמיות רבה, והמציאות אינה כה רחוקה מטענה זו. שהרי אם נביט בעולם העסקים של ימינו, הוא מאופיין בתחרות עזה המצריכה אנשים מיומנים בעלי ידע רב בפרסום, שווק ומכירות. בלעדיהם, מוצר חדש לא ישרוד בשוק התחרותי, כל שכן יצבור לעצמו שם, קהל ומוניטין. הפרסום נחשב לכלי שמתווך בין המוצר (או המפרסם) לבין הקהל - יוצר איתו דיאלוג, ומעביר אליו את המסר שנבחר. ככלל, המקצועות בתחום זה מנסים לשכנע את קהלי היעד לצאת לפעולה (רכישה של מוצרים, שכנוע בדעותיהם של אחרים וכו'), ועליהם לעשות זאת לא באמצעות שיחה אישית אלא באמצעות תקשורת ההמונים - בפניה מסחרית נרחבת.
לימודים תיאורטיים, עבודה מעשית
מרבית המוסדות להשכלה גבוהה מתייחסים לנושא השיווק והפרסום במספר מצומצם מאד של קורסים, הנלמדים כחלק מלימודי התקשורת. בבתי הספר המקצועיים, ישנם קורסים ולימודי תעודה שמתמקדים כל כולם בנושא, ונועדו לתת מענה טוב יותר ללימוד התחום המתפתח - הן מהבחינה התיאורטית והן מהבחינה המעשית. המכללות ובתי הספר מושכים אל שורותיהם שורה של אנשי מקצוע מיומנים, המלמדים את הסטודנטים את חומר הבסיס, טיפים להצלחה וכו', ואף עוזרים להם להתנסות בעבודות בצורה מעשית.
הכלים הנכונים לעתיד
אמנם הדעה הרווחת היא שאנשי מכירות נולדים כאלו ולא ניתן ללמוד את התחום "בכוח", אולם בתי הספר יוצאים מתוך נקודת הנחה שהבעיה נעוצה בשימוש בכלים הנכונים, ושבעזרת הטמעה נכונה של הכלים, כל אחד יכול להפוך לאיש מכירות מוצלח.
  פרסום, שיווק ומכירות

כל המקצועות בתחום ה פרסום, שיווק ומכירות

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים