האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אחראי המאגר האנושי

רס"ר אסף רז, מפקד מאגר הדי-אן-איי הצבאי, מרגיש תחושת ליחות בתפקידו. בנוסף, רס"ר רז לא מעז לפספס את האירוויזיון

ניר אריאלי | 13-09-2006 15:22:00

תפקיד: מפקד מאגר הדי-אן-איי הצבאי.

גיל: 26

מצב משפחתי: "רווק מאושר".

מוטו: "דברים נעשים הכי טוב כשעושים אותם מאהבה".

על התפקיד: "מייסד ומפקד פרויקט לקיחת דגימות הדם מכלל המתגייסים, שקיים כבר כחמש שנים. הפרויקט הוקם בעקבות אסון השייטת, שנמצאו בו מחדלים רבים בזיהוי החללים. אני אחראי על קבלה, אחסון ומיון של כל דגימות הדם בשרשרת הגיוס. בשעת חירום אני מסייע למכון לרפואה משפטית באבו כביר".

הכי אוהב בתפקיד: "התפקיד נותן לי סיפוק רגשי, מכיוון שאני יודע שיש לי משקל רב בנושא של זיהוי חללי צה"ל והבאתם לקבורה בקבר ישראל. היום אנחנו יכולים להתגאות בכך שצה"ל דואג לחייליו לא רק כשהם פצועים, אלא גם במותם".

הכי לא אוהב: "חלק מהדרישות של התפקיד הוא להיות צמוד למירס 24 שעות ביממה. כשהטלפון מצלצל בשעות לא שגרתיות, זה מקפיץ את הלב".

אם לא הייתי בצבא: "הייתי עובד בטלוויזיה, ורק בענייני בידור. אני משתתף כבר שנה שלישית במשלחת ישראל לאירוויזיון. לעשות משהו שיכול לשמח אחרים, זה דבר שמאוד נוגע לי".
מפקד שהשפיע עליי: "אל"ם יוסי מורלי, ד"ר חן מאור והרבצ"ר היוצא - תא"ל ישראל וייס. הם לימדו אותי איך לנהל, לפקד, לתת שירות מקצועי, להאמין בעצמי ולהתמודד עם המוות".

רגע קשה בשירות: "פברואר 2001 - פיגוע דריסה בצומת אזור. זה קרה בדיוק כשהגעתי לתפקיד וזה היה האירוע הראשון שלקחתי בו חלק. המראות הקשים שראיתי מלווים אותי עד היום. זו הפעם הראשונה שראיתי אנשים מתים. האירוע הזה ליווה אותי זמן רב. קשה לשכוח את הפעם הראשונה".

אני, בעוד שנה: "קודם כל ממשיך בצה"ל. הייתי מעוניין בעתיד להשתלב בתפקידים שמייצגים יותר את מה שקשור באמנות, במה ובידור בצבא".

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי