האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כותרת בשינוי אדרת

לאחר שהוכרז כי בית הספר לעיתונות כותרת ייסגר, נמצא פתרון: לימודי תעודה במסגרת בית הספר לתקשורת של אוניברסיטת תל אביב.

עינת חורשי | 12-09-2006 11:44:00

בית הספר לעיתונות "כותרת" משנה פניו ויהפוך לחלק מבית הספר לתקשורת באוניברסיטת תל אביב. מנהלי בית הספר לעיתונות "כותרת" הכריזו לפני מספר חודשים כי בית הספר ייסגר, לאחר שהופסקה התמיכה הכספית בו, אך עתה מתברר כי מצאו פתרון אחר.

בית הספר לעיתונות "כותרת" יפעל באוניברסיטת תל אביב תחת שמו המקורי, "כותרת", אך הלימודים בו יהיו מיועדים לתלמידי האוניברסיטה בלבד, כשעדיפות תינתן לתלמידי החוג לתקשורת או החוג לטלוויזיה וקולנוע. "כותרת" יציע שלוש התמחויות - עיתונות כתובה ואינטרנט, רדיו וכן התמחות בטלוויזיה. הלימודים ב"כותרת" יימשכו שלוש שנים ויתקיימו במקביל לתכנית הלימודים הרגילה באוניברסיטה, בעלות נוספת של 8,500 שקל. כפועל יוצא, בוגרי בית הספר יקבלו תעודה על לימודיהם המקצועיים - בנוסף לתעודת התואר הראשון על הלימודים באוניברסיטה.

סטודנטים שהחלו את לימודיהם ב"כותרת" בשנתיים האחרונות (במקביל ללימודים באוניברסיטת תל אביב או ללימודים באוניברסיטה הפתוחה), יוכלו לסיים את התואר שלהם במתכונת אליה נרשמו. הדבר ייעשה במסגרת לימודי בית הספר באוניברסיטת תל אביב, למעט שינוי אחד: שקורסים אקדמיים של החוג לתקשורת יחליפו את הסדנאות והקורסים העיוניים של "כותרת".

אוניברסיטת תל אביב - תארח את בית הספר לעיתונות "כותרת" (יחצ"נות)
אוניברסיטת תל אביב - תארח את בית הספר לעיתונות "כותרת" (יחצ"נות)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי