072-3300504

איך תאהבי את עצמך בריספקט!

כבר שנה שאת לבד, הפעם האחרונה שיצאת לדייט, היתה עם הבן של השכן כשהייתם בני 6 ולקחו אתכם לראות את המלך ארתור.

דיקלה בן הרבון | 15-02-2006 17:27:00

מאז שהבחור שלך (או יותר נכון האקס-כדאי שתתרגלי למילה) עזב, את לא מצליחה לחזור לעצמך. עברה כבר פאקיין שנה ואת עדיין עם השאריות של הטישו בבית.

בכל מקום שאת מביטה, נראה כי הדשא של השכן ירוק יותר. לא אחותי, את לא מקרה אבוד, החיים לא שחורים וזה לא שאין לך מזל. את פשוט סתם בחורה עצלנית, שקל לה יותר לבכות מאשר להרים את עצמה מהמיטה.

אז יקיריי, לכם שחשים כי הדבר היחיד שנמשך אליהם, זה חתול שחור, כתבתי במיוחד בשבילכם את המדריך לחיים ורודים יותר. שנתחיל?

תתגברו!
כן הוא עזב, היה קשה. כולנו בכינו ביחד מסביב למיטה והחזקנו לך את היד, אבל זה היה לפני שנה חביבתי. הגיע הזמן לאסוף את טישו מהרצפה, לקחת ארגז גדול ולהכניס את כל הזיכרונות ממנו וכן זה אומר גם את התחתון שלבשת כשעשיתם בפעם הראשונה אהבה. אני יודעת שאת אוהבת אותו אבל זה לטובתך ילדה!

אחרי שאספת את כל חפציו ומחקת מהפלאפון את כל ההודעות שהוא שלח לך, הגיע הזמן שנודה חביבתי, את לא אוהבת אותו. הוא פשוט הדבר האחרון שהיה לך, את לא רוצה אותו, את רוצה קשר וזה אנושי!. אפילו ג'ניפר התגברה על בראד פיט, אז שאת לא תעברי את זה? פשוט תגידי תודה שאין איזו אנג'לינה בסביבה ותמשיכי הלאה.

תאהבי את עצמך!
כן, את רוצה אהבה כמו שאני רוצה שנינט ורן יחזרו!. אך כדי שתשיגי אהבה, את צריכה קודם כל לאהוב את עצמך!. אז עד שאהובך ידפוק בדלת ויתנצל שאיחר, את תשמשי כמאהבת של עצמך!. תכבי את האורות בבית, תשבי מול הטלוויזיה. תצפי בניפ-טאק ותדמיני את הרופא החתיך הזה לידך, תדמיני איך הוא נוגע בך, איך את רועדת כשהוא מתקרב עם הסכין ודופק לך ניתוח סילקון בשדים שלך. סתם סתם אני מתלוצצת הניצנים שלך יפים כשהם קטנים. פשוט תבלי זמן איכות עם עצמך, חזרי לתחביבים שהזנחת ותענגי את עצמך!

אין תמונה

עליה במשקל, זה לא יותר את
קבלי את מי שאת!
כן, הזמן שישבת בבית, לא עשה לך טוב. עלית קצת במשקל, אכלת רק מקדולנס וכתוצאה מזה יצאו לך חצ'קונים. עם הזמן נהייתה לך חד גבה. בקיצור את זקוקה לשיפוץ, אולי בכל זאת ניקרא לרופא החתיך מניפ-טאק?

בכל אופן, רצוי קודם כל שתקבלי את מי שאת, ורק לאחר מכן תבדקי מה יש ביכולתך לשנות. תשלימי עם עצמך, קבלי כל חלק בגופך. תעריכי אותך בשל מי שאת ולא בשל מי שאת רוצה להיות. אחרי שתקבלי את עצמך ותאהבי את עצמך, תקריני זאת החוצה וכך תמשכי אליך אנשים! אנשים רוצים להיות בחברת אנשים שמחים, ולא בחברת אנשים מדוכאים, שכל שני וחמישי מנסים לקפוץ מעזריאלי.

תצאי לבלות!
אחרי שעשית לעצמך שינוי מרענן, נפטרת מהחד גבה שלך ולמדת לאהוב את עצמך, את בדרך הנכונה ילדה. כעת נותר לך רק לצאת ולבלות, תתקשרי לכל אנשי החארטות, ששמורים לך בפלאפון ותקבעי עם כל אחד פגישה. את גם יכולה להזמיןאליך הביתה את ידידי האגו שלך, הם בדיוק הפתרון.

תחזירי את עצמך לימי הזוהר. בזבזי קצת כסף. הרי בתקופה האחרונה, הוצאת כסף רק על גלילי טישו, כך שלפחות מצב החשבון שלך לא נפגע.

תחשבי נכון!
אחרי היום המפנק והשינוי המרענן שנכנס לחייך, את חוזרת הביתה עייפה ומותשת. שכבי במיטה, הסתכלי לתקרה, תחשבי על היום שעברת. תחשבי על האקס שלך, תגידי תודה לאלוהים שלקח אותו ממך, ותאחלי לעצמך אהבה חדשה.

תטפחי לעצמך על השכם על השינוי שחוללת בחייך, ומהיום תחשבי נכון. זאת אומרת, תראי את החיים דרך החור של הבייגלה, משם הם נראים יותר בפרופורציה. עכשיו, רגע לפני שאת הולכת לישון, תפתחי את המחשב, תרשמי לי תגובה וספרי לי איך את מרגישה, אהה כן תדפיסי את הכתבה ותדביקי אותה כטפט בחדר שלך.
בום עליך אחותי, מרגישה יותר טוב?

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד