האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כל המידע על לימודי פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי בקידום

מחפשים מידע על בחינת הפסיכומטרי? למה אתם צריכים את זה בכלל? מעוניינים לדעת למה קורס פסיכומטרי בקידום יביא אתכם למימוש הפוטנציאל שלכם.ן? משה גלילי פה כדי לענות על כל אלה ויותר.
יורם לימודים |
משה גלילי, מנהל ההוראה בקידום, עונה עבורנו על כל השאלות החשובות בכל הנוגע לבחינות הפסיכומטריות. הנה כמה תשובות לשאלות שיעשו לכן סדר.


למי זה מתאים? 
לכל מי שרוצה ללמוד לימודים גבוהים ומכוון למקצועות שדורשים השכלה אקדמית. האוניברסיטאות רואות בבחינה כלי מרכזי שמסייע למיין מועמדים.

מה לומדים?
בקורס נלמדות שיטות הפתרון הקיימות לכל השאלות במגוון תחומים, תוך הקנייה של שלבי המחשבה הפסיכומטריים שפיתחנו בקידום. 

מה לגבי לחץ הזמן?
בקורס לומדים כיצד לבחור את שיטת הפתרון העדיפה עבורך ואסטרטגיה אישית.

למה ללמוד קורס?
כי חבל על הזמן. אין תחליף למעטפת של הכנה איכותית מקצועית של מכון פסיכומטרי ותיק. צריך להבין שמי שמוותר על זה מציב את עצמו בעמדת נחיתות.

ואם לא הייתי תלמיד טוב בביה"ס? 
הקורס מתאים לכל מי שיש לו השכלה תיכונית של מתמטיקה, אנגלית ועברית. אין צורך לוותר מראש אם לא היינו תלמידים מצטיינים, מה גם שאין צורך בבגרות כשיש לך ציון פסיכומטרי גבוה.

למה ללמוד בקידום?
קידום הוא המכון הותיק והגדול ביותר בתחום. מבוסס על מומחיות ומקצוענות של מדריכים מעולים. חומרי הלימוד והמתודולגיה שהופכים אותנו להכי טובים. מאחורי כל פרט - סדר פריסת הנושאים, האופן בו משווים את מטלות הכתיבה - עומד ניסיון מצטבר
 של שנים ורבבות תלמידים. אנו מתאימים את עצמנו למידותיהם של התלמידים. יש לנו מערכת חכמה המתאימה שיעורי בית לאורך הקורס לעומס ולפניות בשילוב ההישגים והצלחה בסימולציות. מפגשי תרגול, קבוצות עבודה, קבוצות הומוגניות של אותם קשיים. 

ואם אני רוצה ללמוד מהבית?
יש אפשרות לקורס מקוון מלא מהבית. ללמידה אונליין יש לה הרבה יתרונות, הקלטות. בלי חניה ונסיעה. עם זאת יש כאלה שצריכים את המדריך פיזית. 


X

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים