האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המרכז הבינתחומי בהרצליה הוכר על ידי המל"ג כאוניברסיטה

ב-17 באוגוסט 2021 החליטה המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) להכיר במרכז הבינתחומי הרצליה כאוניברסיטה בהמלצת וועדת המומחים שמונתה לבדיקת הסוגייה.

יורם לימודים |
על פי וועדת המומחים, המרכז הבינתחומי הרצליה מבטיח רמה אקדמית מחקרית בסטנדרטים גבוהים, והצטרפותו תביא כבוד למערכת ההשכלה הגבוהה בישראל. קביעת הוועדה מגיעה לאחר שמומחים מאוניברסיטאות מובילות בעולם המליצו להסמיך את המרכז הבינתחומי להעניק תארי דוקטורט במדעי המחשב, לימודי משפטים ולימודי פסיכולוגיה.

בדירקטוריון ובאספה הכללית של המרכז הבינתחומי הרצליה הוחלט לשנות את שם המוסד ל"אוניברסיטת רייכמן" ע"ש פרופ' אריאל רייכמן, מייסד המרכז. כמו כן, שינוי השם לאוניברסיטה ישקף את אופי המוסד כאקדמי מחקרי, מוסד המעניק תארי דוקטורט ושפועל בסטנדרטים האקדמיים המחמירים ביותר.

על פי דבריו של פרופ' אמנון רובינשטיין - חתן פרס ישראל למשפט, שר החינוך ויו"ר המל"ג לשעבר - ישראל מצטרפת לרשימת מדינות בהן פועלים לצד מוסדות מתוקצבים של המדינה גם מוסדות עילית פרטיים מעולים. על פרופ' אוריאל רייכמן הוא מוסיף: "לולא פרופ' רייכמן, שהגה את הקמתו והוציא אותו לפועל בכישרון ובמסירות יוצאים דופן, לא היה קם המרכז הבינתחומי ואין ראוי ממנו שתיקרא האוניברסיטה על שמו". 

"אוניברסיטת רייכמן" ע"ש פרופ' אריאל רייכמן

למידע על מסלולי תואר ראשון באוניברסיטת רייכמן
למידע על מסלולי תואר שני באוניברסיטת רייכמן

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים