האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מותק, המבחנים הוחלפו

טעות מצערת באחד הקורסים במכללה האקדמית יהודה ושומרון גרמה לכך שסטודנטים קיבלו באמצע מבחן של מרצה מסוים דף מבחן מקורס אחר שלו; ההנהלה התנצלה וקבעה מועד אחר למבחן

חנית נוה | 22-07-2003 13:54:00

ש. סטודנט במכללה האקדמית אריאל ביקש לבדוק ציונים במערכת הממוחשבת לטענתו במכללת אריאל החליטו להחליף את המערכת הממוחשבת בזמן "הטוב ביותר", כתוצאה מכך לא היה ניתן לקבל ציונים מעל חודש וחצי דבר שגרם לבעיות רבות למי שהיה צריך להכין את עצמו למועדי ב(לא עלינו).

במכללה טוענים כי לא היה ולא נברא. אכן הוחלפה תוכנה של מכלול 2,000 וזה לקח בדיוק שבוע ולא חודש וחצי. ההחלפה הייתה מהירה ולכן עיכוב בציונים היה בהתאם.

ג. סטודנט לכלכלה ניסה להשיג את המחלקה בטלפון מספר ימים. לטענתו,חכמי חלם החליטו גם שלא עונים בטלפון (תתקשרו וכמובן שאין צורך להשאיר הודעה כי אף אחד לא יחזור או שתקבלו הודעה תא הדואר מלא. המכללה לעומת זאת אומרת הקו היה תפוס בגלל הביקשו הרב של המתעניינים לחוג ולכן התבקשו הסטודנטים לצלצל ל-1,800 ולהשאיר הודעה.

ד. סטודנטית במכללה מספרת על פדיחה במבחן של המרצה דן סואן."בתחילת המבחן קלטנו פתאום שקיבלנו מבחן של מרצה אחר ואתם חושבים שלמישהו שם היה איכפת שקרענו את התחת וקראנו הרבה מאמרים למבחן". במכללה אומרים , כי מה לעשות, לצערם הייתה טעות וכי הפרופ' סואן נתן ארבעה קורסים השנה ודף אחד ממבחן אחר שלו שורבב לקורס הזה. "קבענו מועד אחר והכל הסתדר. גם תקלות כאלו קורות".

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים