האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איך נראות אנה ואלזה בתקופת מבחנים?

"את יודעת את החומר, יאללה קחי טיפה אוויר, הגיע זמן לנוח ולנשום אז בואי ונצא לקרוע את העיר", קבלו את הנסיכות אנה ואלזה בגרסה הכי מדויקת לתקופת המבחנים

גל יונגר | 20-01-2016 13:33:00

לכל סמסטר, יש מוצאי סמסטר ואיתו מגיעה התקופה השנואה עליכם בשנה - תקופת המבחנים. התקופה העמוסה ביותר בתואר, זו שגורמת לכם להתחיל לאפות עוגות מורכבות, לשלם את כל החשבונות, להתחיל מחדש את 'משחקי הכס', ולפתוח בניקיונות פסח למרות שאנחנו בינואר, העיקר לא ללמוד.

רגע לפני שתשקעו למאמרים ולדיכאון של התקופה המסויטת, קבלו את הגרסה המפילה של יובל בינדר, זו שמסעירה את הרשת ומצליחה להעביר באמת כיצד נראית תקופת מבחנים בכיכובן של נסיכות הקרח אנה ואלזה, מוכנים לזה?

"איזה סאחית"
"הם יגלו, זה שקוף לא?" נלחצת אלזה, כמו כל סטודנטית טיפוסית, "תירגעי נשמה, שיחדנו את הבוחנת, יהיה בסדר, אל תדאגי..". אולם אחרי התחבטויות קשות בדבר הכפפות עם הפתקים, אלזה השמרנית מגיעה למסקנה שזה לא מוסרי והמסקנה שכולנו מגיעים אליה היא: "איזה סאחית".

ובכן, סטודנטים יקרים, עם כל הקושי והדאון שמביאה איתה תקופת המבחנים, עשו לעצמכם טובה וזכרו כי גם בתקופה הנוכחית והחשוכה בה אתם טובעים בחומר, יש עולם שלם בחוץ שמחכה, בדיוק כמוכם שהמבחנים יגמרו ושאתם תחזרו לחיים. ושיהיה לכולם בהצלחה.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי