האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שיחקת אותה, להצליח באמת בראיון עבודה

לעבור בהצלחה ראיון עבודה זה משהו שתמיד נראה כמו אתגר מורכב, אבל האמת היא שיש כמה נקודות וטיפים שעוזרים מאוד להתמודד עם הסיטואציה המורכבת והופכים את המשימה להרבה יותר פשוטה

21-07-2015 10:40:00

יש אנשים שחושבים שכל מה שהם צריכים בראיון עבודה זה מזל וביטחון, אבל האמת היא שלעבור ראיון עבודה בהצלחה ולקבל את המשרה, זה יותר מורכב, אבל אפשר ללמוד את זה.

גם אם אתם אנשים מלאי ביטחון עצמי ובעלי כריזמה מטורפת, זה לא אומר שתוכלו לקבל כל משרה שתרצו, מכיוון שכדי להצליח בראיון עבודה יש פשוט כמה דברים שלא נולדים איתם ופשוט אפשר ללמוד.

אל תתבלבל, סיכויי הקבלה בידיים שלך (צ'- shutterstock)
אל תתבלבל, סיכויי הקבלה בידיים שלך (צ'- shutterstock)

איך לומדים לעבור בהצלחה ראיון עבודה?
כדי לעבור ראיון עבודה בהצלחה רצוי ללמוד ולהכיר את הדגשים המרכזיים בנושא, הלמידה יכולה להיעשות על ידי חיפוש חומרים באינטרנט, קריאת ספרים ומאמרים בנושא או בעזת קורסים.

אחד מהקורסים המובילים להצלחה בראיונות עבודה הוא הקורס של וואלה! סקול - 'כיצד לצלוח ראיון עבודה?'

הקורס של אתר לימודי האון ליין - וואלה! סקול מלווה אתכם בכל תהליך ההכנה ויעניק את כל הכלים הדרושים באמת על מנת להצליח להשיג את את המשרה הנכספת. הקורס שם דגש על ההכנה הנדרשת לפני הראיון, דגשים חשובים למהלך הראיון, הדמיית סיטואציות וטיפים מועילים נוספים.

בין התכנים הפפולאריים בקורס תמצאו את הקורסים שפת גוף ומסרים לא מילוליים, אילו שאלות שואלים למראיין, מה לובשים, מה צריך לדעת על הארגון, איך שומרים על אמינות ואותנטיות, התייחסות למעסיק הקודם וכדומה.

חשוב לזכור שאתם לא היחידים שניגשים לראיון עבודה ולכן ככל שתבדילו את עצמכם מאחרים, תבואו מוכנים יותר ותרכשו את הכלים הנדרשים להצלחה – כך תגדילו את הסיכויים שלכם לקבל את המשרה שאתם כל כך רוצים.

>> היכנסו עכשיו לקורס און-ליין - הצלחה בראיונות עבודה

העתיד בידיים שלכם (צ'- shutterstock)
העתיד בידיים שלכם (צ'- shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי