072-3300504

סטודנטים ערומים למען בעלי החיים

סטודנטים מאוניברסיטת סידני שבאוסטרליה החליטו לגייס כספים בדרך שנונה ופרובוקטיבית למדיי והצטלמו בעירום כאשר הדבר היחידי שמכסה את גופם זה חיות. זהירות, תמונות חושפניות למדי

22-10-2014 16:51:00

עד כמה אתם מוכנים ללכת רחוק למען מטרה שחשובה לכם? סטודנטים בשנה הרביעית ללימודי וטרינריה החליטו ללכת עד הסוף.

מדי שנה מצטלמים הסטודנטים ותורמים כסף למען צדקה אחרת, השנה הם החליטו לפשוט את החלוקים הלבנים ולהצטלם בטבע עירומים לחלוטין, כאשר התמונות מופיעות בלוח שנה אזרחי לשנת 2015. רוצים להשתתף גם?

כל ההכנסות נרתמות למען כלבי גרייהאונד
כל ההכנסות נרתמות למען כלבי גרייהאונד

עומדים עירומים מול המצלמה
הסטודנטים האמיצים שכרו חברת צילום מקצועית, יצאו לטבע ברחבת הקמפוס, פשטו את בגדיהם וחייכו למצלמות כשבקרבתם אפרוחים, כלבים, סוסים, חתולים, דגים ועוד חיות נוספות. על פי אתר החדשות הבריטי 'דיילי מייל', כל ההכנסות שיצליחו לגייס הסטודנטים מלוח השנה הפרובוקטיבי יתרמו למען הצלת כלבי גרייהאונד, כלבי צייד הנחשבים למהירים ביותר.

קארה אלטמן (21), סטודנטית שהניעה את הפרויקט והשתתפה בו, מספרת שהסטודנטים שהיו מעורבים בפרויקט מאוד נהנו. לוח השנה מורכב מקבוצה של סטודנטים עירומים בפוזיציות שונות ואומנותיות, "התמונה האהובה עליי היא זאת שהצטלמנו לחג המולד, כולם היו מעורבים בה, זה היה צילום רגוע וזה היה נחמד", משתפת אלטמן.

על החוויה היא משתפת ואומרת ש"זה מצחיק – בהתחלה זה מביך אבל בהמשך כולם נכנסו לאווירה והיה כיף". הסטודנטים נמצאים בשנה האחרונה שלהם, כך שחוויית התמונות החושפניות היוותה עבורם גיבוש אחרון ומהנה לקראת סיום הלימודים.

תמונת גב, מבט לאחור וחיוך שנון
תמונת גב, מבט לאחור וחיוך שנון

התמונות הטובות מסתתרות בלוח השנה
בעמוד הפייסבוק של לוח השנה דאגו לציין כי החיות שהשתתפו בצילומים קיבלו טיפול מסור וצולמו באישור בעליהם, "אנחנו רוצים ליידע את כולם שכל בעלי החיים שהשתתפו בצילומים טופלו באופן מסור, במלוא הכבוד והזהירות". כמו כן, נכתב כי גם הסטודנטים המעורבים ביוזמה הוכשרו בדרך הנכונה לטפל ולעבוד עם בעלי החיים בזהירות רבה.

"כל שנה יש לוח שנה למטרות צדקה, אבל השנה עשינו את זה מקצועי יותר והיה לנו כיוון ורעיון, שכרנו חברת צילום מקצועית כך שהכל נראה הרבה יותר טוב", מסכמת אלטמן. הסטודנטים צילמו את התמונות במהלך החודש כשהם קופצים לאגם, מסתתרים מאחורי סוסים, מלטפים חיות ומסתירים את האזורים האינטימיים בפוזות שונות.

לוח השנה הפרובוקטיבי נמכר בעלות של 20 דולר, כאשר הם מציינים שהתמונות הטובות ביותר נשמרות רק למי שיקנה את הלוח שנה, בקרוב בישראל?

עברו חוויה מהנה לקראת סיום הלימודים
עברו חוויה מהנה לקראת סיום הלימודים
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד