האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

צפו: פרופסור מעביר שיעור בתחתונים

איך הייתם מגיבים אם המרצה שלכם היה מתפשט וממשיך להעביר לכם את השיעור בתחתונים? באוניברסיטה באנגליה זה קרה, הסטודנטים נותרו פעורי פה בעוד המרצה המשיך להתפשט. זהירות, מראות קשים

הדס נתנאל | 13-07-2014 15:26:00

סטודנטים שנכנסו לשיעור 'ניהול והפקת אירועים', לא תיארו לעצמם שהמרצה ינסה להעביר את המסר באמצעות מופע סטרפטיז.

המרצה, שמשך את תשומת ליבם של הסטודנטים, הרגיש בנוח להלך על הבמה מול הצעירים כשהוא מכוסה רק בתחתוני טנגה. הסטודנטים לא יכלו להתאפק ופרצו בקולות צחוק, צייצו בטוויטר והעלו וידאו מהרגע הדרמטי בשיעור.

השומנים קופצים החוצה
הכל התחיל כשמרצה הקורס, פרופסור יאן לאמונד (51), נכנס לכיתה והחליט על ידי מעשה פשט אחד להמחיש לסטודנטים כיצד מקדמים מכירות ומניעים לפעולה - אז הוא הסיר את בגדיו.

על פי אתר החדשות הבריטי 'מטרו', הסטודנטים שלומדים באוניברסיטת 'לידס מטרופולין' באנגליה, נותרו המומים כשהבחינו במתרחש בכיתה. מופע סטרפטיז לא היה כלול בסילבוס של הקורס.

ואם לא די בכך, אחרי שהוריד את חולצתו, פשט את מכנסיו ונותר עם תחתוני טנגה אפורים מול הכיתה, התיישב המרצה והתחיל להתגלח.

לפי תגובות הסטודנטים בסרטונים השונים שעלו לרשת, נראה כי הם השתעשעו מהמצב וצחקו מהסיטואציה הלא צפויה. הם צילמו את המרצה, העלו קטעי וידאו מהשיעור ליו טיוב וצייצו בטוויטר, "יאן לאמונד מתפשט ומתגלח ומנסה להסביר לנו את הפואנטה, אבל באמת שאין לי שמץ של מושג מה קורה!", צייצה אחת הסטודנטיות. אחרים כתבו "אל תירשמו לשיעור הזה – המרצה שלי משוגע".

האם מותר למרצה להתפשט?
פרופסורים ידועים ככאלה שמנסים למשוך את תשומת ליבם של הסטודנטים בכל מיני דרכים משונות, אך הפעם מדובר במקרה חריג וקרוב לוודאי שלא מקובל.

אחרי שהשמועה התפשטה והתמונות רצו ברשת, הנהלת האונברסיטה החליטה לפתוח בחקירה, אך נכון לעכשיו לא השעתה את המרצה מהקמפוס. דובר האוניברסיטה מסר בתגובה: "אנחנו נמצאים בעיצומה של החקירה וזה לא יהיה נכון להגיב על הנושא בזמן הזה".

נראה כי לא כל הסטודנטים הבינו מה היה המסר של המרצה, אך את השיעור הזה הם קרוב לוודאי לא ישכחו.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי