האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אובג'קשן! טהוניה מתחילה ללמוד משפטים

זוכת האח הגדול, טהוניה רובל, עושה את צעדיה בעולם המשפט ומתחילה ללמוד במכינה למשפטים של הקריה האקדמית אונו. לא לשכוח: "איזה שטויות!", ממש לא תופס כטיעון מנצח

ליז בריודין | 13-11-2013 12:51:00

טהוניה רובל, זוכת האח הגדול 5, החליטה לא לבנות רק על דוגמנות או על המיליון שקיבלה ב"אח הגדול", אלא לקחת את העתיד שלה בידים וללמוד תואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו.

במטרה להתחיל עם הלימודים לתואר כמה שיותר מהר, טהוניה מתחילה כבר היום (ד') את המכינה שבסיומה תתחיל את הדרך האמיתית להיות עורכת דין. לדברי טהוניה, היא רוצה להתמחות דווקא בתחום הפלילי על מנת שיהיו לה את הכלים לעזור ולסייע לאוכלוסיות נחשלות.

בדרך לבית המשפט. טהוניה.
בדרך לבית המשפט. טהוניה.

החלום הפולני: כולם רוצים להיות עורכי דין
כ-20 אלף סטודנטים ב–14 מוסדות לימוד ברחבי הארץ , התחילו השנה ללמוד תואר ראשון במשפטים. את מבחני הלשכה עוברים בסופו של דבר כ- 2,500 סטודנטים, המצטרפים לשוק העבודה התחרותי והצפוףבמילא של תחום עריכת הדין. בהתאם לכך, בשנים האחרונות חלה שחיקה עקבית בתנאי העבודה ובשכר הממוצע בתחום.

שר הכלכלה, נפתלי בנט, כתב במאי האחרון בדף הפייסבוק שלו "אל תלכו ללמוד משפטים" וקרא לצעירי ישראל לחדול מלימודי המשפטים מאחר ומספר עורכי הדין ביחס לאוכלוסייה בישראל הוא הגבוה בעולם.

בנט כתב את דבריו על רקע נתונים שהגיעו אליו מהתאחדות התעשיינים, לפיהם קיים בישראל מחסור בעובדים במקצועות כפיים ובמקצועות טכניים והנדסיים.

טהוניה, שעוד מימה באח הגדול לא ממש התייחסה להפצרות ובקשות של אף אחד, לא רק בחרה ללכת ללמוד את התואר המבוקש, אלא היא גם שואפת ביום מן הימים לפתוח משרד עורכי דין משל עצמה.

אנחנו מאחלים לטהוניה בהצלחה עם הלימודים ומקווים לא להיפגש איתה לעולם באולם בית המשפט.

חולמת לפתוח משרד. טהוניה
חולמת לפתוח משרד. טהוניה
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים