האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לממן את הלימודים ממשחקי מחשבה

גאון ידע כללי מרוויח 60,000 פאונד בשנה ממשחקי מחשבה והצליח בצורה הזאת לממן את כל הלימודים שלו לאוניברסיטה

יסמין לידסקי | 14-11-2012 17:43:00

טיטן כריסטיאן דרומונד הוא גאון ידע כללי שמרוויח סכום של 60,000 פאונד בשנה רק משחקי מחשבה וכך הצליח לממן את התואר שלו בספרות אנגלית באוניברסיטה, טיולים ברחבי העולם ואף לאחרונה את חתונתו. דרומונד בן ה-40 מתפרנס כמעט ורק ממשחקי המחשבה שהוא משחק בכל ערב בברים, פאבים ומועדונים ברחבי בריטניה.

לפי ה"דיילי מייל" הבריטי, דרומונד מעריך כי הוא עבר כבר בלמעלה מ-10,000 ברים על מנת לשחק בהם במשחקי המחשבה והוא מרוויח בממוצע 40-60 פאונד לשעה ואפילו טוב מכך - הכסף נטול מס כי הרוויח אותו תוך כדי זכייה בהימורים. "אם נגמרו הפאבים בעיר מסוימת, אני פשוט עובר לעיר הבאה", אומר דרומונד. "אבל כשאתה מרוויח כל כמה דקות כמות גדולה של מטבעות וזו המשכורת היחידה שלך אתה הופך להיות קצת משוגע", הוא מעיד על עצמו.

הידע הכללי של דרומונד כל כך רחב שהוא יודע למשל בדיוק כמה אנשים מאכלסים את כל מדינות אפריקה ובשל הידע העצום שלו, הוא הצצליח להסתבך לא פעם בברים בהם הוא "עובד". לא פעם הוא פונה מבר על ידי בעל בית זועם על ניצחונותיו ואף כיבו לו את המכונות במקום אחר כדי למנוע ממנו לשחק.

בכל פעם שדרומונד יוצא לדרך הוא מקדיש שבועיים לעיר בה בחר ומבקר שם בכמה שיותר פאבים בהם יש משחקי חשיבה וכשהוא מסיים את העיר הוא עובר לבאה אחריה. "הנסיעות בכל רחבי אנגליה יכולים להיות מעייפים וגם מאד מכביד על המוח הבהייה האינסופית הזאת במסכים", אומר דרומונד. "אחרי עשר שעות שאתה עושה את זה אתה מרגיש משוגע", הוא מוסיף.

להתפרנס מידע כללי בלבד (צ'-shutterstock)
להתפרנס מידע כללי בלבד (צ'-shutterstock)

"לא מה שדמיינתי שאעשה"
לדבריו, הוא אומנם משתמש במוח שלו כדי להתפרנס, אבל זה ממש לא מה שדמיין שיעשה כשיהיה גדול.

דרומונד מספר כי את קריירת המשחקים שלו החל לאחר שיצא פעם אחת לשחק בשעת ארוחת הצהריים שלו בעבודה והרוויח סכום של עשרים פאונד. "זאת הייתה הפעם הראשונה שלי והבנתי שאני יכול להרוויח מזה סכום עתק", הוא נזכר. "באותו יום שהתנסיתי לראשונה המשכתי לשחק עד שהגעתי לשמונים פאונד ובחמש השנים האחרונות זה מקור ההכנסה העיקרי שלי".

דרומונד אומר כי הבעיה העיקרית בעבודה הזאת היא העובדה שאף אחד פשוט לא מאמין לו כשהוא מספר במה הוא עוסק, למרות שעבורו מדובר למעשה בעבודה שגרתית לחלוטין. "אנשים חושבים שאני רוצח שכיר או פורץ או משהו נוראי כזה, אפילו כשהכרתי את אשתי היא לא האמינה לי שזה מה שאני עושה", הוא אומר. "בהתחלה זה היה מאד מאתגר ומרגש עבורי אבל היום זה עבודה בשבילי ולא סתם זוהי עבודת פרך".

להרוויח רק ממטבעות (צ'-shutterstock)
להרוויח רק ממטבעות (צ'-shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי