האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סמארט - סטודנט

אם אתם עדיין לועסים עפרונות וממרקרים דפים לפני מבחנים, כנראה שעוד לא שמעתם על שיטות הלימוד החדשות שמציעים הסמארטפונים. קבלו את האפליקציות שיעזרו לכם להוציא 100

טל אברמוביץ' | 30-05-2012 13:01:00

אי פעם ראיתם אפליקציה שמכניסה לכם את כל החומר למוח בזרם חשמלי? ומה עם כזו שקוראת עבורכם מאמרים ומסכמת אותם? טוב, אז אולי על האפליקציות המוגזמות האלה עוד לא חשבו, אבל בשוק האפליקציות העצום שקיים היום התחשבו גם בסטודנטים, ופיתחו עבורם כמה אפליקציות שבהחלט יוכלו לעשות להם את החיים קלים יותר.

עכשיו יותר פשוט מאי פעם, בכמה לחיצות כפתור, תוכלו להוריד בחינם את האפליקציות שיצילו כל סטודנט אבוד ומבולגן, שיארגנו את לוח הזמנים לפני המבחן ויפתרו אתכם מלסכם בשיעור.

לא רק קרינה תיכנס לכם לראש (צ' - shutterstock)
לא רק קרינה תיכנס לכם לראש (צ' - shutterstock)

עושות סדר בראש
Classes- Timetable: מי מאיתנו לא זוכר את אותם רגעים מביכים בתחילת הסמסטר, בהם לא ממש זוכרים את רשימת הקורסים, שוכחים את הכיתה בה צריכים להיות וגם את שמו של המרצה. כאן נכנסת לתמונה אפליקציית Classes, שמתפקדת כמערכת השעות לכל דבר, ומציגה את כל המידע הדרוש בזמן הנכון. האפליקציה גם תוכל לעזור בעיצומו של שיעור ארוך ומשעמם, בכך שתציג בפניכם כמה זמן עבר מתחילת השיעור וכמה עוד נשאר לכם לסבול, וכל זאת בעד 1.99$ בלבד.

My Homework: אחד הקשיים הגדולים בחייו של הסטודנט הוא עומס הלימודים, כשלכל מרצה נדמה שהמקצוע שלו הוא היחיד שנלמד. אם גם אתם בעיצומו של הסמסטר ושוב מוצאים את עצמכם טובעים בים של עבודות הגשה, פרויקטים ובחני אמצע אפליקציית ה - Classes החינמית נוצרה במיוחד בשבילכם. היא מאפשרת מעקב מדויק ומדוקדק אחר מטלות ומבחנים קרובים מכל מקום ובכל זמן, באמצעות האייפון, אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק. וכשיגיע המועד שהוזן מבעוד מועד באפליקציה, תקפוץ התראה על גבי הממשק בסארטפון שלכם, כך שלעולם לא תפספסו עוד הגשה.

אפליקציית classes (צילום מסך: apple.com)
אפליקציית classes (צילום מסך: apple.com)

כבר לא חייבים לכתוב כל מילה
Evernote: אפליקציה חינמית זו תפתור את הדילמה התמידית שעומדת בפני כל סטודנט - מה לעשות במהלך השיעור: לתעד את דברי המרצה באובססיביות ואינטנסיביות או להקשיב ולהבין לעומק על מה הוא מדבר. מכיוון שאף אדם לא יכול לעשות באמת את שני הדברים יחדיו, מאפשרת האפליקציה הקלטה של דברי המרצה, צילום תמונות של הלוח, הכנסה פשוטה של תזכורות והערות ועוד. לאחר הזנת הנתונים התוכנה יוצרת אינדקס של כל התכנים ומאפשרת את תיוגם ומציאתם בקלות. כמו כן, תוכלו לשתף בקבצים בעזרת האינטרנט.

Go Docs: הסארטפון אינו המכשיר הנוח ביותר לכתיבה בזמן השיעור, אך בהחלט תוכלו לקרוא בו מאמרים או סיכומי שיעור, בעזרת האפליקציית ה - Go Docs. היא אמנם עולה לא מעט (4.99$) אך היא מספקת למשתמשיה די הרבה: צפייה וקריאה במסמכים בשלל הפורמטים הפופולאריים וביניהם: word, pdf ועוד, ארגונם בתקיות וכן שיתופם עם קבוצות מוגדרות מראש.

Picapp: סטודנט ממוצע מבלה לא מעט שעות על הכביש בנסיעות חוזרות ונשנות ללימודים וחזרה הביתה. כדי להגיע ליעדם במינימום של הוצאות וגם להפחית בזיהום הסביבה מרבים סטודנטים מכל הארץ לנסוע ביחד. אפליקציית Picaap משדכת בין נוסעים פוטנציאלים למסיעים עתידיים ובכך מנסה לייעל את עניין הנסיעות המשותפות. כל מה שצריך לעשות הוא להכניס לאפליקציה את הפרטים האישיים (שם, טלפון, מקום מוצא ויעד) והיא כבר תציג בפניכם את כל הנהגים הרלוונטיים. לכם נותר רק להתקשר ו"לתפוס" מקום ברכב.

מה הייתה המילה האחרונה שלו? (צ' - shutterstock)
מה הייתה המילה האחרונה שלו? (צ' - shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי