האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש אוגוסט

לחייהם של בני מזל מאזניים סוף סוף נכנסת תנועה, האריות ב''מוד'' עצבני ועבור הבתולות זהו זמן לעשייה. האסטרולוגית קרני צור על מה שמצפה לכם החודש

קרני צור | 04-08-2011 13:23:00

מזל אריה 23/7 - 22/8
השמש וונוס ממשיכים לשהות במזל שלכם ולהטעין אתכם באנרגיה רבה וברוכה וגם ברגשות טובים, אבל במקביל לכך מרקורי, שנכנס בנסיגתו בחזרה למזל אריה מבלבל לכם מאד את המחשבה. ואם זה לא מספיק – גם מארס נכנס לפוזיציה כזו, שבה הוא מטעין לכם את הלא מודע ומוציא מכם כל מיני כעסים והתנהגויות אימפולסיביות שאתם ממש לא יודעים מאיפה הם באים לכם.

זה הזמן להתחבר לצד המואר של הדברים, להתמקד ברגשות הטובים ולא לתת לכעסים להשתלט עליכם. לאחר שווידאתם שאתם מחוברים לצד החיובי של סקאלת הרגשות, התחילו לסמוך על הלב ולאו דווקא על ההיגיון.

מזל בתולה 23/8 - 22/9
זה מקובל שהחודש שלפני יום ההולדת הוא חודש לא פשוט. כמדי שנה, אתם חווים בתקופה הזו מעין התכנסות פנימה. הסיבה לכך היא שהתקופה הזו מאפשרת לכם מעין חשבון נפש, מוות קטן וסגירת מעגל – לפני פתיחתה של שנה חדשה. מצב הכוכבים הפעם בהחלט לא מקל על השגרה השנתית הזו. השמש וונוס שנמצאים במזל אריה גורמים כמעט לכל העולם להיראות כאילו הוא נמצא מבעד למסך ערפל, או שכבת מים. קשה לכם להתחבר ממש למה שקורה ואתם אכן מכונסים ומופנמים. גם מרקורי, שליט המזל שלכם שנמצא עכשיו בנסיגה גורם לכך שקשה למקד את החשיבה ושכל היכולות הארגוניות שלכם אינן במיטבן.

המזור לתקופה הזו יבוא לא מן המחשבה, ולא מן הרגשות, אלא דווקא מן העשייה. בתקופה מיוחדת זו, עם מארס שנכנס עתה לבית הייעוד שלכם, מקור הכוח והמרץ יגיע מתוך עשייה של דברים המחוברים לייעודכם, עשייה של דברים שתורמים לאנשים אחרים או עשייה המקדמת דברים חשובים בעולם הזה, אז אל תהיו מדוכדכים – פשוט תעשו!

מזל מאזניים 23/9 - 23/10
כידוע לכם, מזה כמה חודשים כוכב שבתאי המונע והמעכב נמצא במזל שלכם. הכוכב הזה גורם לכם להוציא החוצה כל מחסום אפשרי על מנת למנוע מן העתיד ומן השינויים המיוחלים לקרות, אבל השבוע הזה המהפכה היא כבר בלתי נמנעת. אף מחסום פנימי או חיצוני לא יוכל לעצור את ההתרחשות שקוראת בחוץ וכבר מזמן מזמינה אתכם להיות חלק ממנה.

זה זמן מבורך לשינויים – בין אם אתם יוזמים אותם או שאתם מצטרפים לשינויים שקורים מבחוץ. אחת הסיבות שהמתנתם עד כה לעשות את השינוי, וגם הסיבה לכך שדווקא עכשיו זהו התזמון הטוב ביותר לעשותו היא שעתה השינוי מחובר באופן מוחלט אל הייעוד האמיתי שלכם. אז נועו עם גלגלי המהפכה, אל תהססו לעשות ואל תתנו לעוד מחסומים פנימיים מלעצור את החידוש שלו ייחלתם.

מזל עקרב 24/10 - 21/11
שני כוחות פועלים עליכם במקביל. האחד הוא זירת העבודה, שדורשת הרבה מאוד תשומת לב ואנרגיה ומערבת לא רק את החשיבה והראש, אלא גם את הרגשות שלכם, והשני – הוא דווקא האפשרות להיות בחופש אמיתי ולפעול מתוך חופש אמיתי. ההמלצה החמה היא, אם הדבר אפשרי, לצאת לחופשה וליהנות ממנה. רצוי שזו תהיה חופשה מאוד אקטיבית ופעילה, או טיול אתגרי.

אם בכל זאת אתם נאלצים בגלל הנסיבות להישאר בעבודה, כל מה שתוכלו לעשות זה - פשוט לעשות! מומלץ להתמקד בעשייה ולא לחשוב, להרהר, לדבר יותר מדי או חלילה לתת לדכדוך להשפיע. כך תוכלו להעביר בדרך הטובה ביותר את הזמן הלא פשוט הזה במקום העבודה.

מזל קשת 22/11 - 21/12
הזמן הזה הוא זמן רוחני מיוחד מאוד עבורכם. אתם כמהים בכל מאודכם ונפשכם לצאת לחופשה או להתמסר ללימוד והרחבת אופקים. אתם אפילו מצליחים בכך יפה מאוד והאמת היא שזה לא משנה מה באמת אתם עושים, בתוככם אתם כבר נמצאים בחופשה.

אם עד עכשיו הרצון שלכם היה לטייל או להרחיב אופקים בכל אופן אפשרי, הרי שעכשיו הדברים מתמקדים יותר ויותר בזירה הרוחנית, שם נמצא העניין האמיתי וגם ההתלהבות האמיתית והחיפוש האמיתי.
זה הזמן לצאת למסע החוצה, או אולי פנימה, להתפתח, לגדול באמת ולחבור אל ההזדמנויות הרוחניות שהתקופה הזו מזמנת.

מזל גדי 22/12 - 20/1
התקופה הזו ממשיכה להיות רוחנית במיוחד עבורכם, אולם עתה מצטרף לזה מימד נוסף, המימד אשר מחייב אתכם לצאת לעשייה. כבר משנת 2008 כוכב פלוטו נמצא במזל גדי וגורם לכם להעמקה רבה, למחקר ולאינטנסיביות פנימית עצומה. מארס נמצא ממש עכשיו בדיוק מנגד לאותו כוכב פלוטו ומזמין את כל העומקים אליהם הגעתם, את כל פירות המחקר בו עסקתם – לצאת החוצה.

עומקי הנפש שלכם והתגליות הרוחניות שגיליתם מבקשים עתה יישום פיזי מאוד, פרקטי מאוד, אנרגטי מאוד ופעיל מאוד. בשלב זה מדובר על להוציא דברים החוצה, לפעול ולעשות – אחרת כל האנרגיה הרבה הזו שדורשת להתפרץ החוצה, תשתולל בתוככם. מבלי לחשוב שימו לב מה הדחף שלכם לעשות – ועשו!

מזל דלי 21/1 - 18/2
חודש מזל אריה הוא חודש לא פשוט ואינטנסיבי מבחינתכם וזה בגלל שמזל אריה הוא בדיוק המזל הנגדי לכם. השמש המבטאת את השאיפות והרצונות, וונוס המבטאת את המחשבות ומרקורי המבטא את החשיבה והתקשורת – כל אלה נמצאים עתה ממולכם. זוהי נוכחות לא פשוטה, אשר כמעט אינה משאירה מקום מפלט – נראה שהכל נגדכם.

שתי תובנות יכולות לסייע לכם בתקופה הזו: האחת היא שהזמן הקשה ביותר הוא גם הזמן שבו אפשר לעשות את ההתפתחות הכי גדולה. נפתח לכם עתה חלון הזדמנויות מיוחד של אינטנסיביות רבה הן של השאיפות, הן של הרגשות והן של החשיבה – ודווקא אינטנסיביות זו שיכולה להיחוות כקשה, עשויה גם להוביל להתקדמות נהדרת בכל אחת מהזירות. התובנה השנייה היא שהפתרון יכול לבוא דווקא דרך מארס, כוכב העשייה, הממוקם עתה בבית של העשייה הפרקטית והלוגיסטית. עיסוק בסידורים, בחשבונות, בכביסה וכדומה, דווקא יכולה מאד להקל בזמנים האינטנסיביים הללו.

מזל דגים 19/2 - 20/3
מילת המפתח עבורכם הפעם היא - פרקטיות. מכמה אופנים שונים במפה רואים כי דווקא עבורכם, בני מזל דגים הרוחניים והמעופפים בדרך כלל, התקופה הזו מאופיינת בבהירות רבה. רצוי להתמקד בדברים הטכניים והפרקטיים ביותר. נסיגתו של מרקורי החלה אומנם במזל בתולה והקשתה עליכם, אך עתה כאשר מרקורי נמצא באריה, השפעתו עליכם כמעט אינה מורגשת, להיפך.

יציאתו של נפטון מן המזל שלכם לתקופת מה מאפשר למסך הערפל להתרומם מעל עיניכם ועתה הדברים מתחילים להתבהר. מהרו לפני שהמסך חוזר ונצל את התקופה הזו לכל אותם סידורים אשר יהפכו את החיים שלכם לנוחים יותר. זהו גם זמן מצוין לדאוג לבריאות שלכם.

מזל טלה 21/3 - 20/4
השמש וונוס שוהים במזל אריה ההרמוני אליכם, ומשדרים אופטימיות, מרץ אנרגיה והמון אהבה. עם זאת, עליכם לזכור כי בתקופה זו אתם במרכז וקצת קשה לכם לראות אנשים אחרים. כדאי שאכן תתעסקו בעצמכם, בדברים שאתם אוהבים לעשות, בהנאות החיים ובתחביבים.

יש לתת מקום גם לאחרים ולהקדיש תשומת לב למה שקורה מסביב. מארס שנמצא בבית המשפחה שלכם עכשיו נותן לכם תזכורת חשובה לגבי אנרגיות רבות המצטברות עתה בזירה המשפחתית. מומלץ לצאת לפעילות משותפת עם בני המשפחה במקום לצאת במלחמה זה עם זה.

מזל שור 21/4 - 20/5
לאחר חודשיים בהם העשייה הוקדשה לענייני כלכלה, עסקים, כספים ואולי גם שיפוץ הבית, הרי שעכשיו אתם נכנסים לפאזה רגועה הרבה יותר, בה עיקר ההתרחשות דווקא קוראת עם החברים, בתקשורת, בשיחה ערה. לבעלי עסקים מומלץ להשתמש בחודשיים הבאים לשיווק ולפרסום העסק שלהם.

עליכם לזכור שאינכם במיטבכם ולהביא בחשבון עייפות, רגשות סוערים וגם חשיבה מעט מעורפלת. כל אלה מעיבים עליכם, אבל ברגע שיודעים על כך מראש אפשר גם לראות מעבר למסך הערפל שמסתיר לכם את הנוף.

מזל תאומים 21/5 - 21/6
יציאתו של כוכב העשייה והמלחמה מארס, מן המזל שלכם, משחררת אנרגיות סוערות שליוו אתכם בחודשיים האחרונים ועם זה מגיעה תחושה של הקלה פנימית. מעכשיו האנרגיות האלה לא "יחגגו" אצלכם, אלא יוכלו לצאת בצורה יעילה על מנת לבנות תשתיות חשובות לכם, לחייכם ולעסק שלכם.

נושא העסקים יהיה פעיל במיוחד בכל החודשיים הבאים, אולם מומלץ להימנע מפעילויות עיסקיות אימפולסיביות או פזיזות. מרקיורי, שליט מזלכם, נמצא כידוע בנסיגה לא כל כך נעימה, ולכן הביאו בחשבון שכישורי התקשורת הרגילים שלכם אינם במיטבם ומה שבדרך כלל קורה לכם בקלות דורש בתקופה הזו מאמץ גדול מהרגיל.

מזל סרטן 22/6 - 22/7
אתם נכנסים להילוך גבוה והכל מרגיש מוגבר ומזורז. לא רק מארס דוחק אתכם לעשייה – גם השמש, מרקיורי וונוס שנמצאים במזל אריה מבקשים מכם להיות מאוד פרקטיים, מעשיים וארציים, ולהתחיל לבנות וליישם באופן המוחשי ביותר את כל אותם רעיונות וחלומות שהצטברו בכם. זה זמן מיוחד שבו בני מזל סרטן, המופנמים בדרך כלל, נקראים לצאת החוצה ולהתחיל להראות לעולם מה שיש בהם.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי