האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש מאי

השוורים השקולים והרגועים יושפעו בחודש הקרוב דווקא ממזל טלה התוסס, הפראי והאימפולסיבי. הכל בתחזית האסטרולוגית של קרני צור

קרני צור | 02-05-2011 11:48:00

השמש נכנסה למזל שור וחודש אסטרולוגי חדש החל. החודש שלפנינו עומד להיות יוצא דופן ואינו מאפיין את מזל השור הסטנדרטי שכולנו רגילים אליו. בדרך כלל מזל שור הוא מזל סולידי, שקט ורגוע, ולרוב בחודש זה אנשי מזל שור מעדיפים להישאר בבית. אבל הפעם מרבית הכוכבים נמצאים דווקא במזל טלה התוסס, הפראי והאימפולסיבי. בין הכוכבים בטלה אפשר למצוא את מארס שגורם לחשיבה שלנו להיות זריזה, אך לא רחבה מספיק, יופיטר שמעצים כל דבר ומגדיל אותו, ואוראנוס, שפעם אחרונה שנכנס למזל טלה הרעיד את יפן באסון הצונאמי.

זה אומר שהרבה מאוד מן התסיסה (לחיוב ולשלילה) של החודש האחרון תמשיך ללוות אותנו גם בחודש הזה. מבחינת התלהבות ושמחת חיים זה טוב לנו, אבל מבחינת המהלכים המדיניים והעולמיים הסערה הנמשכת אינה סימן כל כך טוב.

ההמלצה היא להמשיך לשמור על קור רוח גם השבוע, לא לפעול בצורה אימפולסיבית ולא להגיע למצבים קיצוניים בזמנים סוערים אלה. אם אנחנו נשמור על שלוותנו, נוכל אולי להשפיע גם על העולם. הבשורות הטובות הן שמרקיורי סיים את נסיגתו ושוב נוכל לחשוב בהיגיון ולא ניתקל במיני בעיות טכניות מוזרות.

מזל שור 21/4 - 20/5
זהו חודש יום ההולדת שלכם ומזל טוב לחוגגים השבוע! אך למרות החגיגות, השבוע אינו פשוט. לרוב, יום ההולדת הוא הזמן בו אתם מודעים יותר לחייכם, ונטענים באנרגיה לכל השנה הקרובה, אך הפעם בגלל שמרבית הכוכבים האישיים, שלרוב מלווים את השמש, אינם במזל שלכם, אתם מרגישים כאילו לא תמיד אתם מחוברים לעצמכם.

התחושה המרכזית היא שהמודעות לגבי החיים קיימת, אבל עדיין אין יכולת לחשוב על הדברים בבהירות, עדיין אין יכולת לבצע משימות ולהתקדם, וגם הרגשות מעט מנותקים מן ההתרחשות. אין מה לדאוג, דווקא החודש הבא יהיה חודש מצוין עבורכם לעשייה, לבניה ולתחושת יציבות. בחודש זה כל שתעשו יהיה ללכת אחר הלב והאינטואיציה למחוזות אליהם נפשכם נמשכת. בדרך זו תגלו שאתם עוסקים בדברים משמעותיים לכם ולאחרים, וגם תגלו שהנוכחות שלכם מיטיבה עם הסובבים עימכם ואף מביאה להם רוגע וריפוי. לא מתוך ההיגיון ולא מתוך הצבת יעדים כלשהי, אלא רק על ידי פעולה מתוך רגש תוכלו להפוך זמן זה למשמעותי ביותר.

מזל תאומים 21/5 - 21/6
השבוע תהיה תנועה ערה של עבודה ועשייה בכיוונים שקשורים ליעוד שלכם. יכול להיות שזה קשור לתחום הפרנסה שלכם ויכול להיות שלא, אבל בכל מקרה תחושו שאתם באמת עושים את מה שאתם אוהבים, ואוהבים את מה שאתם עושים. בנושא היעוד תהיה הרבה הצלחה, יצוצו צירופי מקרים ממוזלים וכנראה שתפנו לקהל רחב הרבה יותר מבעבר. זה הזמן לשיחות מעניינות המקדמות אתכם לעיסוקים בדברים גבוהים יותר. תגלו רעיונות מקוריים שקשורים למשהו שבו אתם יכולים לתרום לעולם. תגלו שנעשים יחסי ציבור ומופצות האידיאולוגיות שלכם – על ידיכם או על ידי אחרים.

בנוסף, ההיגיון שלכם הולך לנטוש אתכם השבוע לפרקי זמן מסויימים. כדאי ללכת בעקבות הלב, הרגש והאינטואיציה. גם אם לא הכל ברור, אלו יובילו אתכם למחוז חפצכם.

מזל סרטן 22/6 - 22/7
החודש יהיה סוער במיוחד במקום העבודה, יש הרבה פרויקטים ומשימות לעשות. הכל גדול מתמיד ותופס זמן רב יותר משנצפה מלכתחילה. אתם מושפעים רגשית בקלות ממה שנעשה בעבודה, "לוקחים את העבודה הביתה" וישנה סבירות גבוהה שאתם מתעמתים עם קולגות, בוסים או עם לקוחות. חשוב מאוד בזמנים אלה להיות מודעים לדברים הגבוהים יותר המניעים את חייכם. לא לפרויקט זה או אחר, אלא לסיבה שעומדת מאחורי מה שאתם עושים ולמטרה ארוכת הטווח שלכם. מודעות גבוהה יותר ורצון אמיתי לעשות טוב למישהו אחר יכולים להפוך את החודש הזה להרבה פחות לחוץ.

מזל אריה 23/7 - 22/8
אתם נעים החודש בין כוחות מנוגדים. צד אחד בכם מרוכז בעבודה ובחיים השגרתיים והפרקטיים, אך צדדים אחרים בכם מרגישים חופש שובב וסקרן, וכמו ילדים אתם מתקשים לשבת במקום אחד. המודעות הבוגרת שלכם יודעת לאן היא אמורה ללכת, יודעת היטב את המטרות והיעדים, אולם הכוכבים מארס וונוס מושכים אתכם למיני הרפתקאות, גילויים ומקומות מרוחקים שאינם נכללים ברשימת ה" TO DO" המסודרת שלכם. זה בסדר גמור, כי החודש ניתנה לכם ההזדמנות ללכת בעקבות הלב והחשק, וכך לגלות עולמות שלמים חדשים.

מזל בתולה 23/8 - 22/9
החודש הזה הוא חודש מופנם במיוחד עבורכם וישנה ההתבוננות עמוקה פנימית לתוך חייכם. הרגש והעשייה נמצאים על אש קטנה וזה הזמן ליותר שקט, מודעות עצמית ומפגש עם עולמות הרוח. אתם נחשפים לעולם שלם של הבנות בנוגע לחייכם, ולרבדים עמוקים בכם, שאולי לא הייתם מודעים לקיומם. למרות שתנסו לגלות דברים חדשים "שם בחוץ", על ידי קורסים, קריאה ומחקר, תגלו שדווקא המחקר המעניין ביותר הפעם הוא אתם עצמכם, חייכם ומי שאתם. היכולת שלכם לגעת בעומק נפשכם החודש, עשויה להביא לטרנספורמציה אמיתית.

מזל מאזניים 23/9 - 23/10
החודש נוצר ניגוד בין שני חלקים שלכם. חלק אחד הוא בעל מודעות עצמית גבוהה, והוא מקרב אתכם עוד ועוד פנימה למפגש עם עצמכם, והחלק השני הוא אותו חלק שאינו יכול להיות מרוכז בעצמו מכיוון שעליו להיפגש עם האחר, ועם עולמות אחרים ושונים, בעיקר עם בן או בת הזוג. הניגוד הזה מוכר לכם משום שזהו תסריט קבוע המלווה את בני מזל מאזניים: אתם מחולקים בין שתי כפות המאזניים, כאשר על צידן האחד החיים שלכם, ובצד השני האדם שמנגד. שני הצדדים, אשר תמיד נמדדים זה מול זה, לרוב ניצבים בתהליך לא פשוט של התפתחות.

החודש תרגישו את המתח בין שני הצדדים המנוגדים גובר. הרצון המודע שלכם יהיה להתכנס פנימה ולהיות קשובים לעצמכם, אך התסיסה הרבה שתהיה בקשרים עם הזולת ובעיקר עם בני הזוג יקשו מלעשות זאת. הסוד של החודש הוא ללכת אחר הרצון המודע וההחלטות שלכם ולא לתת לרגש שלכם לסחוף אתכם בניגוד לרצונכם למקומות שיכולים להרחיק עד כדי אי נעימויות, דכדוך, מריבות ומתחים.

מזל עקרב 24/10 - 21/11
זהו זמן אינטנסיבי של צמיחה המביא עימו אפשרות ללמידה וכן אתגרים מסוגים שונים. החודש אתם מודעים הרבה יותר לאדם השני, ולסובבים אתכם באופן כללי. תשומת הלב הזו מוציאה אתכם החוצה מן הקונכייה הרגילה שלכם. היא יכולה להביא עימה הרבה אנרגיה חיובית, אך יכולה להביא גם התעמתויות לא פשוטות, הקשורות בעיקר באי הבנה באופן בו האחר קולט אתכם. זה יוצר כמובן מעין ביקורת, שלא באה ממש מבחוץ אלא מתוככם, אבל דורשת את תשומת הלב שלכם ואת ההשתנות שלכם, וכך מתרחשת התפתחות.

פרט לכך, סידורים שונים ומגוונים תופסים את רוב זמנכם, מחשבותיכם והעשייה שלכם: בנקים, חשבונות, בירוקרטיות, ביקורים אצל רופאים וכדומה. הבריאות שלכם דווקא מצוינת אבל יש הרבה סידורים שהוזנחו ושכדאי לעשותם החודש.

מזל קשת 22/11 - 21/12
הראש שלכם נמצא בתוך הסידורים הרגילים והשבלוניים של "מה צריך לעשות" והחלק הבוגר והמודע בכם רוצה לעשות את כל המשימות בזמן ולפי הספר. אבל החלק הילדותי יותר שבכם מתמרד באופן לא מזיק ומצחיק, ואתם מוצאים את עצמכם בורחים מן המשימות שהצבתם לעצמכם במודע ומבלים הרבה מאוד החודש. אין בכך שום דבר פסול, זהו דווקא זמן מצוין להשקיע בעצמכם ובתחביבים שלכם, לבטא את עצמכם ולהשתובב בלי הרבה חשבון.

עליכם לוודא שאתם במשא ומתן עם אותו חלק בוגר שבכם על מנת שכל ההשתובבות הזו לא תלווה בהרבה ייסורי מצפון וחרטה. אם אתם נהנים ונותנים לעצמכם זמן החודש, עליכם לעשות זאת מכל הלב. בנוסף, יופיטר, כוכב המזל וההצלחה ושליט מזל קשת נמצא בזווית הרמונית אליכם רק עד ה-5.6 ולכן מומלץ ליהנות מן החודש הזה ולזרום עם הפתעות הנעימות שהוא מביא עימו.

מזל גדי 22/12 - 20/1
אמנם נושאי המשפחה ממשיכים להטריד ולתפוס הרבה מזמנכם גם החודש, אבל במודעות שלכם אתם כבר לא שם. המודעות שלכם מתמקדת דווקא בכם ובמה שטוב לכם ואינה נותנת לעניינים שוליים להטריד אותה. זה חודש מצוין לבנות את הביטחון העצמי ואת הכריזמה שלכם, להקדיש זמן לעצמכם (לשם שינוי), זמן לביטוי העצמי שלכם וזמן לתחביבים שלכם. מומלץ להקדיש מעט תשומת לב לטיפול בנושאי המשפחה וכמובן להימנע מפיצוצים וממריבות כי המצב שם עדיין רגיש, אבל משהו אחר בכם כבר גדול הרבה יותר מזה ורואה שזה רק חלק מן התמונה השלמה ומעדיף להתמקד במה שיותר שוב.

מזל דלי 21/1 - 18/2
הרבה התרחשויות חברתיות צפויות החודש. אתם פוגשים אנשים חדשים ומכרים ותיקים, נכנסים לשיחות מעניינות, מחליפים רשמים. היכולות החברתיות שלכם מאפשרות לכם להתנהל בין אירועים שונים ובין טיפוסים שונים של אנשים. גם מי מביניכם שמרוחק יותר ביום יום ירגיש החודש תסיסה חברתית רבה. התסיסה הזו יכולה להביא לרעיונות חדשים, לאהבות חדשות, לעיסוקים חדשים ואולי אפילו תוליד אופציה לעבודה או לפרויקט שעד כה לא חשבתם עליו. הצלחה רבה מסתמנת בעיקר למי שעוסק במקצועות התקשורת השונים: הרצאה, הוראה, מחשבים וכדומה.

למפגשים הרבים עם חברים, מצטרפים גם מפגשים רבים עם המשפחה והיא דורשת הרבה תשומת לב ולמעשה אפילו מושכת את עיקר הפוקוס.

מזל דגים 19/2 - 20/3
זהו חודש מצוין בכל הקשור לבנייה עצמית, בניית תשתיות והתרחבות. עיקר המודעות שלכם מתרכזת בזו האחרונה: כיצד אני מגיע לעוד אנשים, מבחינת העבודה ומבחינה חברתית. הדרך לעשות זאת היא דווקא באיטיות ובאופן יציב. למרות שיש בכם משהו שרוצה למהר, לפגוש ולפרסם – הדרך הנכונה תהיה זו הנשארת לאורך זמן. מוטב לבנות חברות אחת, או קשר עסקי אחד שיישאר לאורך שנים, מאשר להכיר 10 אנשים חדשים שבעוד חודש ייעלמו.

בנושא כספים: גם נושא זה מעסיק אתכם החודש. יש גל של הצלחה והתרחבות, יש אינטואיציה טובה, אך עדיין, כל עוד מארס נמצא בבית הכספים שלכם, מומלץ להימנע מהחלטות פזיזות מדי שעלולות לגרור טעויות.

מזל טלה 21/3 - 20/4
מארס, שליט המזל שלכם, ממשיך לתת לכם מרץ, חיוניות וכוחות גם השבוע, כך שהאנרגיה שלכם רבה למרות שהשמש כבר עברה מן המזל שלכם. יופיטר, כוכב המזל וההצלחה מברך אתכם בנוכחותו עד ל 5.6. שהותו במזל שלכם קצרה יחסית (לרוב הוא שוהה בכל מזל כשנה) ולכן מומלץ להזדרז לפרסם ולהוציא לאור את כל מה שדורש פרסום. השבוע גם תוכלו ליהנות משפע צירופי מקרים ממוזלים.

הנושא של חודש מזל שור הוא הרחבה, התרחבות וביסוס של תשתיות שילוו אתכם לשנים הבאות. אם יש לכם רעיונות טובים, זוהי העת להשקיע זמן וכסף על מנת לבנות משהו מוחשי. למרות הנטייה שלכם לרצות שהכל יעשה בזמן קצר, מומלץ בתקופה זו לקחת מחויבויות שעשויות להמשך שנים רבות.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי