האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

דוברות מתחלפות

דוברת אוניברסיטת תל אביב ב- 14 השנים האחרונות, אורלי פרומר, מסיימת את תפקידה. תחליף אותה אורנה כהן. גם במרכז האוניברסיטאי אריאל עוזבת הדוברת רינת שגיא

מורן ראדה | 03-11-2010 09:59:00

אורלי פרומר, מי שהיתה דוברת אוניברסיטת תל אביב ב- 14 השנים האחרונות, סיימה החודש את תפקידה. מחליפתה, אורנה כהן, שימשה בעשור האחרון כדוברת ההסתדרות הרפואית בישראל וכעורת כתב העת "זמן הרפואה". בתפקידיה הקודמים היתה כהן דוברת המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, וערכה את ביטאון ביה"ח הדסה.


פרומר, שבין שאר תפקידה בעבר כיהנה כדוברת חיל האוויר, יועצת אסטרטגית ודוברת של מוסד בית ברל, תצטרף לצוות נשיא אוניברסיטת תל אביב כיועצת לנשיא האוניברסיטה ותתמקד בייעוץ לפיתוח משאבים

דוברת אוניברסיטת ת"א החדשה. כהן (צ' - יחצ)
דוברת אוניברסיטת ת"א החדשה. כהן (צ' - יחצ)

שינויים במרכז האוניברסיטאי אריאל
דוברת המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון ב- 3 השנים האחרונות, רינת שגיא, מסיימת בימים אלה את תפקידה. טרם נמצא מחליף לשגיא והמיונים בעיצומם.

שגיא, שנכנסה לתפקיד בפברואר 2008, היתה בעבר דוברת מרחב הדרום של הסוכנות היהודית, עוזרת לדובר אוניברסיטת בן גוריון ועורכת ב"ידיעות תקשורת". עתה היא צפויה להיות אשת השיווק של המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון.

עם עזיבתה של שגיא את תפקיד הדוברות הנוכחי, ישונה תפקיד הדוברות של המרכז ויוגדר כ"ראש מנהל תקשורת", תפקיד שיכלול בתוכו אחריות על קשרי העיתונות, ניהול מנהל התקשורת וניהול מערך יחסי הציבור של המוסד.

שגיא מסרה ל"יורם ברנז'ה": "אני מסיימת תפקיד מרתק, מגוון, שבו קרקע פורייה ורבה ליצירה. המרכז האוניברסיטאי אריאל הוא מוסד אקדמי בצמיחה, אשר לצד עשייה אקדמית מגוונת ועשירה תוך חשיבה חדשנית, מקדיש ממרצו לעשייה חברתית, דברים שעושים את החשק ונותנים את המרץ לקום בבוקר לעבודה".

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי