האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ערוץ חדש למובילי ענף הלימודים

"יורם לימודים" גאה להשיק את ערוץ יורם ברנז'ה, המיועד למקבלי ההחלטות בתחום הלימודים. הערוץ החדש בא לתת מענה לצורך של בכירי שוק הלימודים בקבלת מידע מקיף ומעמיק על הענף

יורם לימודים | 19-08-2010 10:38:00

פורטל הלימודים המוביל בישראל "יורם לימודים" משיק היום ערוץ חדש – "יורם ברנז'ה". הערוץ מיועד למקבלי ההחלטות בענף הלימודים ובא לספק את הצורך של מובילי התחום לקבלת מידע מקיף ומעמיק על מגמות בשוק הלימודים.

מטרתו של "יורם ברנז'ה" היא להעניק לבכירי ענף הלימודים מידע מקצועי, חדשני ומעניין בכל מה שקורה בעולם הלימודים, השיווק והפרסום.

במסגרת הערוץ החדש, אשר תכניו ישלחו מדי חודש בדיוור ישיר לבכירי שוק הלימודים, יפורסמו נתונים בלעדיים ממאגר המידע של "יורם לימודים", טורי דעה של מקצוענים מעולם השיווק, כתבות עומק ועדכונים על מגמות, מינויים וחידושים בענף.

בין הכותבים שייקחו חלק בתכני הערוץ החדש ניתן יהיה למצוא מומחי פרסום ומיתוג, דוגמת אסטרטגית המיתוג עטרה בילר ומומחה השיווק במנועי חיפוש אורי ברייטמן מ TBWA DIGITAL.

מנכ"ל "יורם לימודים", שמעון כהן, מסר: "כאתר הלימודים המוביל בישראל שמנו לעצמנו למטרה לתת השירות הטוב ביותר הן לגולשינו והן למוסדות הלימוד. כחלק מתפיסה זו, אני שמח להשיק את ערוץ יורם ברנז'ה, שיספק את הצורך בשוק בקבלת מידע מהימן ומקיף על מגמות בענף, יחד עם כתבות וטורים על הנושאים החמים בשוק".

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי