האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ישראלי זכה בפסטיבל סרטים בינלאומי

בפסטיבל הסרטים הבינלאומי שנערך בתל אביב, זכה בפרס הגדול הסרט "סיור מודרך", בבימויו של בנימין פרידנברג מבית הספר "סם שפיגל"

יובל אל-אור | 13-06-2010 17:47:00

הסרט "סיור מודרך", בבימויו של בנימין פרידנברג מבית הספר "סם שפיגל", הוא הזוכה הגדול בפסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי שננעל אמש (שבת) בתל אביב. לפסטיבל הגיעו למעלה סטודנטים מארבעים מדינות ונכחו בו עשרות אנשי קולנוע ויוצרים מובילים מהתחום, ביניהם: רוג'ר קורמן, שאף קיבל אות הוקרה על תרומתו לתעשיית הקולנוע.

פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי של תל אביב נערך השנה בפעם ה-13. מי שקיבל את תואר הבמאי המבטיח הוא מתיאס פריקלר מסלובקיה, שיצר את הסרט "תודה, בסדר". את הפרס על הצילום הטוב ביותר קיבלה מאלגוז'טה זילאק מפולין, על הסרט "הד". מתיאס פום מגרמניה זכה בפרס התסריטאי על הסרט "ג'יסברטה". את פרס סרט האנימציה הטוב ביותר קיבל אלון געש על סרטו "True Love Hotel".

במסגרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי נערכה גם תחרות ישראלית שבה זכו הסרטים "רגילה" של אסף סבן ממכללת בית ברל ו"תזכור את זה" של עילית זקצר מאוניברסיטת תל אביב, בפרס הסרט הטוב ביותר. בפרס התסריט הטוב ביותר זכה עמרי שנהר מאוניברסיטת תל אביב על הסרט "כבוד אחרון". את פרס הצלם המבטיח קיבל עדי רייס על הסרט "חוטא", בבימויו של מני פיליפ מבית הספר מנשר לאמנות.

פרסים נוספים הוענקו לרוני קידר ממכלת בית ברל על הסרט "זנב", ציון לשבח קיבל הסרט הדוקומנטרי של דנה מאור כהן ומיכל קרסו מבצלאל על הסרט "חלומות של טבריינים. צל"שים נוספים קיבלו הסרטים "חנייה בדם" של מני יעיש ממנשר ו"אווה – שם זמני" של דור פדלון מאוניברסיטת תל אביב. את פרס חביב הקהל קיבל הסרט "71 מטר מרובע".

(צ' - ShutterStock)
(צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי