האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

רק חיבוק

תרופה לסרטן אולי עוד לא מצאו, אבל שני סטודנטים ממנצ'סטר ששברו את שיא העולם לחיבוק הארוך ביותר, עשו זאת כדי לגייס כספים להיאבק במחלה הקטלנית

דפנה גוטפריד | 15-03-2010 11:40:00

פייסל מויוד-דין ומוחמד עזם לא עצמו עין וחיבקו אחד את השני במשך 24 שעות ו-17 דקות, כשהם עוקפים את השיא הנוכחי ב-16 דקות.

השניים נצמדו זה לזה למען מטרות צדקה, כשהמטרה שעמדה מול עיניהם (הקרובות במיוחד) היא גיוס כספים לאגף חדש לטיפול במחלת הסרטן בבית החולים הגדול במנצ'סטר אולדהם. כך דווח באתר הבי.בי.סי.

הסטודנטים, שלומדים באוניברסיטת סלפורד, סיפרו כי היה להם חשוב לעשות זאת משום שכולם נמצאים בקבוצת הסיכון וסובלים מהשלכותיה של המחלה הקטלנית. האגף החדש צפוי להיפתח בהמשך השבוע.

שבירת השיא נעשתה תחת פיקוח של צוות מבית החולים, כאשר שני הסטודנטים שמרו על ערנות לאורך כל הזמן.

מויוד-דין, ספורטאי תחרותי שמתאמן להתחרות בריצה מהירה באולימפיאדה של 2012, אמר על תהליך שבירת השיא כי "זה בהחלט דמה יותר לריצת מרתון מאשר לריצה מהירה. הייתי צריך לגייס את כל הסיבולת שיש בי כדי לעבור את זה, אבל אני מרגיש בעננים על כך ששברתי את השיא - בתקווה שהוא הראשון מתוך העתידים לבוא".

אליסיה קוסטיס, דוברת בית החולים, אמרה כי "שפע ברכות לפייסל ועזם על שבירת שיא עולם – הם עשו זאת בצורה פנטסטית כשהם נאבקים בחוסר בשינה ועייפות השרירים. ברור לי שזו הייתה עבודה מאוד קשה ואני אסירת תודה להם על כך שעשו זאת למטרות צדקה. זה היה חיבוק לכל חולי הסרטן".

למצולמים אין קשר לחיבוק (צ' אילוסטרציה - ShutterStock)
למצולמים אין קשר לחיבוק (צ' אילוסטרציה - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי